Po 5-ojo „Serie A“ turo lyderio poziciją išsaugojo be pralaimėjimų žengiantis „Inter“

Italijos futbolo lygoje „Serie A“ vyko aštuonerios 5-ojo turo rungtynės. Čempionate ir toliau be pralaimėjimų žengia jau penktąjį susitikimą laimėję Milano „Inter“ futbolininkai. Čempionas „Juventus“ ir vėl nesugebėjo iškovoti pergalės.
Felipe Melo
Felipe Melo / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Inter“ klubo dominavimą sezone pratęsė vienintelis Felipe Melo įvartis namų rungtynėse su „Verona“ ekipa.

63 proc. laiko kamuolį kontroliavę Milano futbolininkai atliko net 16 smūgių į vartus, tačiau vartininką nuginklavo tik kartą.

Felipe Melo įvartis

Keturiais pralaimėjimais iš eilės „Serie A“ startavęs „Frosinone“ klubas išplėšė pirmąjį tašką ne prieš bet ką, o čempiono titulą ginantį Turino „Juventus“ klubą.

Simone Zaza 50-ąją minutę išvedė namuose žaidusią „Juvę“ į priekį, tačiau kone paskutinėje mačo atakoje įvartį įkalė Leonardo Blanchardas ir „Frosinone“ išplėšė lygiąsias.

Leonardo Blanchardo įvartis

Toliau stebina „Sassuolo“ ekipa, iškovojusi trečiąją pergalę „Serie A“ – 1:0 išvykoje įveikė „Palermo“.

Po 5-ojo turo „Sassuolo“ ir „Inter“ yra vienintelės komandos, kol kas nepatyrusios pralaimėjimo. „Sassuolo“ su 11 taškų žengia trečioje vietoje. Laipteliu aukščiau su 12 taškų – ketvirtąją pergalę pasiekusi „Fiorentina“.

Rungtynės:

Romos „Lazio“ – „Genoa“ 2:0
[1:0] F. Džordževičius 35 min.
[2:0] F.Andersonas 63 min.
56 min. iš aikštės išvytas I.Cisokho ("Genoa")
86 min. iš aikštės išvytas G.Pandevas ("Genoa")

„Palermo“ – „Sassuolo“ 0:1
[0:1] S.Floccari 35 min.
85 min. iš aikštės išvytas L.Rigoni ("Palermo")

Genujos „Sampdoria“ – „Roma“ 2:1
[1:0] Ederis 50 min.
[1:1] M.Salah 69 min.
[2:1] K.Manolas 85 min. į savus vartus

„Carpi“ – „Napoli“ 0:0

„Chievo“ – „Torino“ 1:0
[1:0] L.Castro 75 min.

Florencijos „Fiorentina“ – „Bologna“ 2:0