8 įvarčiai be atsako: Londono „Arsenal“ nušlavė Norvegijos klubą

Norvegijoje vykusiose draugiškose futbolo rungtynėse Londono „Arsenal“ 8:0 sutriuškino „Viking“ klubą.
„Arsenal“ futbolininkai
„Arsenal“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Arsenal

Anglijos klubas turėjo progą pasižymėti jau trečią rungtynių minutę, kai Mathieu Debuchy buvo neleistinai pargriautas baudos aikštelėje. Tačiau Santi Cazorla neįmušė 11 metrų baudinio.

33-ąją minutę „Arsenal“ į priekį išvedė Joelio Campbello įvartis. Po pirmojo kėlinio anglai pirmavo vos vieno įvarčio skirtumu, tačiau po pertraukos prapliupo įvarčiais.

Po įvarti įsirašė S.Cazorla, Theo Walcottas ir Chuba Akpomas. Dublį pelnė J.Campbellas ir Alexas Iwobi. M.Haukas pridėjo įvartį į savus vartus.

Tai buvo jau trečia Londono klubo pergalė šiame priešsezonyje. „Premier“ lyga jam prasidės jau kitą savaitgalį rungtynėmis su „Liverpool“.