A.Conte debiutavo prie „Tottenham“ vairo, J.Mourinho išvengė gėdos prieš norvegus

UEFA Konferencijų lygoje ketvirtadienio vakarą prie Londono „Tottenham Hotspur“ klubo vairo debiutavo prieš kelias dienas jį perėmęs Antonio Conte, o praeityje Šiaurės Londono ekipą treniravęs Jose Mourinho išvengė antro niukso nuo kuklios norvegų komandos.
Antonio Conte ir Harry Kane'as
Antonio Conte ir Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Tottenham“ su ką tik paskirtu A.Conte namuose 3:2 įveikė olandų Arnhemo „Vitesse“ ekipą.

Anglai pirmavo net trijų įvarčių persvara po Son Heung-mino (14 min.) ir Lucaso Mouros (22 min.) įvarčių bei Jacobo Rasmusseno į savus vartus įsimušto kamuolio (28 min.), bet greitai pranašumas aptirpo.

Tas pats J.Rasmussenas 32-ą minutę ištaisė savo klaidą pelnydamas įvartį jau į reikiamus vartus, o Matušas Bero 39-ą minutę sušvelnino skirtumą iki vieno įvarčio.

„Tottenham“ reikalus dar apsunkino 59-ą minutę Christiano Romero gauta raudona kortelė, palikusi anglus žaisti mažumoje, bet įvarčio Londono ekipa nepraleido, o jėgas 81-ą minutę aplygino „Vitesse“ žaidėjo Danilho Doekhi gauta raudona kortelė.

Įdomu tai, kad 84-ą minutę dar vienas „Vitesse“ žaidėjas Markusas Schubertas gavo raudoną kortelę, tad susitikimą olandai užbaigė devyniese.

Ši pergalė leido „Tottenham“ aplenkti Nyderlandų komandą turnyrinėje lentelėje. Su 7 taškais anglai dabar yra antri.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kitose rungtynėse vos antrą sykį iš eilės prieš Budės „Glimt“ klubą iš Norvegijos neteko kapituliuoti Jose Mourinho ir jo treniruojamai „AS Roma“.

„Romėnai“ namie išplėšė lygiąsias 2:2. Prieš kelias savaites Norvegijoje „Glimt“ sudaužė italus net 6:1.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jose Mourinho

Svečiai iš Norvegijos išsiveržė į priekį Romoje 45-ą minutę, kai įvartį pelnė Ola Solbakkenas.

Stephanas El Shaarawy (54 min.) rezultatą po pertraukos išlygino, bet „Glimt“ pranašumą vėl įgijo 65-ą minutę, kai pasižymėjo Erikas Botheimas.

Vis dėlto bent jau tašką „AS Roma“ ekipai atnešė Ibanezo įvartis 84-ą minutę.

Po lygiųjų „Glimt“ išlieka grupės viršūnėje, o Romos ekipa yra antra.