Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 7d. 22:59

A.Conte nepatylėjo ir vėl atsikirto J.Mourinho: „Esi mažas žmogus su žemo lygio manieromis“

Antonio Conte
„Scanpix“ nuotr. / Antonio Conte

Antonio Conte nepatylėjo ir žodžių karas tarp „Chelsea“ stratego bei „Manchester United“ žaidimui diriguojančio portugalo Jose Mourinho prasitęsė. Į bene šlovingiausius „Chelsea“ laikus nuvedusį J.Mourinho italas pavadino „mažu žmogumi, pasižyminčiu žemo lygio manieromis“.

A.Conte nepraleido pro ausis J.Mourinho užuominų apie neva suteptą italo praeitį.

„Praeityje aš dariau klaidų netinkamai elgdamasis techninėje zonoje, bet tai, kas man nenutiko ir niekada nenutiks – aš niekada nebūsiu suspenduotas dėl sutartų rungtynių“, – įgeldamas dabartiniam „Chelsea“ treneriui sakė J.Mourinho.

A.Conte reakcija buvo audringa.

„Prieš dalindamas tokiu komentarus, prieš skaudindamas kitą žmogų, turi pasidomėti faktais“, – kalbėjo A.Conte.

„Taip parodai, koks mažas žmogus esi. Tu nežinai gerai situacijos“, – į portugalą kreipėsi A.Conte.

„Tiesa ta, kad kad keturių mėnesių diskvalifikacija man buvo neteisingai paskirta. Visi žino, kad kreipiausi į teismą ir laimėjau bylą“, – paaiškino strategas.

Ir tęsė: „Jūs patys gerai žinote, kas tai per žmogus. Jo lygis labai žemas. Pakartosiu: prieš kalbėdamas turi gerai žinoti, kas nutiko“.

„Puikiai žinau, koks jis buvo praeityje. Praeityje jis buvo mažas žmogus daugeliu aspektų. Mažas žmogus jis yra dabar, mažas ko gero išliks ir ateityje“.

A.Conte taip pat prisiminė tai, kaip J.Mourinho kritikavo Claudio Ranieri, sakydamas, kad angliškai šis nemoka nei „laba diena“ pasakyti, o kai šis buvo atleistas iš „Leicester City“ – jau demonstravo solidarumą italų treneriui.

„Matau jį kaip mažą žmogų su žemo lygo manieromis. Puikiai prisimenu situaciją su Claudio Ranieri. Jis kritikavo C.Ranieri dėl šio anglų kalbos, o kai C.Ranieri buvo atleistas, apsirengė marškinėliais su C.Ranieri inicialais. Jis – dirbtinė asmenybė. Kiekvienoje situacijoje elgiasi taip, kaip jam naudinga“.

Ar bus dar vienas J.Mourinho atsakas?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką