A.Griezmannas komiškai nepataikė į vartus, bet „Barca“ apkarpė sparnus „La Liga“ lyderiams

Antoine'as Griezmannas norės kuo greičiau pamiršti trečiadienio vakaro rungtynes, nors jo komanda ir iškovojo pergalę prieš „La Liga“ pirmenybių lyderius.
Antoine'as Griezmannas
Antoine'as Griezmannas / „Scanpix“ nuotr.

Prancūzas sugebėjo nepataikyti į vartus idealioje situacijoje, bet jo atstovaujama „Barcelona“ namuose 2:1 nugalėjo netikėtai Ispanijoje pirmavusius San Sebastijano „Real Sociedad“ futbolininkus.

Baskai pirmavo po 27-ąją minutę įmušto Williano Jose įvarčio, bet katalonai dar iki pertraukos išlygino rezultatą.

Iš pradžių, 31-ąją minutę, pasižymėjo gynėjas Jordi Alba, o po 12 minučių savo komandą į priekį išvedė Frenkie De Jongas.

„Barcelona“ galėjo laimėti ir tvirtesniu skirtumu, jei ne naują šukuoseną pademonstravusio A.Griezmanno nesėkmė.

Vienas brangiausių pasaulio futbolininkų, katalonams prieš pusantrų metų kainavęs 120 mln. eurų, antrojo kėlinio viduryje nesugebėjo pataikyti į vartus situacijoje, kurioje tą padaryti atrodė lengviau nei nepataikyti.

Įdomu tai, jog pirmajame kėlinyje Prancūzijos rinktinės lyderis turėjo ir dar vieną auksinę progą, bet tuomet jo smūgiuotas kamuolys trenkėsi į skersinį ir taip pat tinkle neatsidūrė.

Antrą kartą iš eilės laimėjusi „Barcelona“ bando gaudyti toli paleistus „La Liga“ lyderius.

Katalonai su 20 taškų per 12 mačų pakilo į penktąją vietą, o „Real Sociedad“, per 14 rungtynių surinkęs 26 taškus, nusileido į antrąją vietą ir lentelės viršūnę užleido tiek pat taškų turinčiam, bet trimis mačais mažiau žaidusiam Madrido „Atletico“.

Madrido „Real“ taip pat turi 26 taškus, bet yra sužaidęs dvejomis rungtynėmis daugiau nei „atletai“.