A.Griezmannas pateisino trenerio pasitikėjimą, o „Barca“ nesitraukia iš kovos dėl titulo

Praėjusiame mače vos minutę laiko aikštėje Antoine'ui Griezmannui suteikęs „Barcelona“ strategas Quique Setienas sulaukė nemažai pasipiktinimo. 34-ojo turo susitikime prieš „Villarreal“ pasaulio čempionas jau startavo nuo pat pradžių ir už tai atsidėkojo įvarčiu, o „Barca“ triumfavo 4:1.

Katalonai dovanėlės iš varžovų sulaukė jau pačioje susitikimo pradžioje – 3 min. kamuolį į savo vartus pasiuntė Pau Francisco Torresas.

Šeimininkai greitai reabilitavosi ir 14 min. Gerardas Moreno rezultatą išlygino, tačiau pagrindiniai įvykiai pirmajame kėlinyje tik įgavo pagreitį.

20 min. puikiai sudirbo Lionelio Messi ir Luiso Suarezo duetas. Argentinietis laiku atliko perdavimą, tačiau visgi sunkiausią darbo dalį atliko urugvajietis – meistriškai užsukęs kamuolį patupdė jį į tolimąjį vartų kampą.

45 min. „Barcelona“ dar kartą pademonstravo savo klasę. L.Messi įsiveržęs į baudos aikštelę kulnu atliko perdavimą už nugaros stovinčiam A.Griezmannui, kuris paleido parašiutą į varžovų vartus.

Prancūzas buvo nepasižymėjęs aštuonis mačus iš eilės.

Antrajame kėlinyje 69 min. savąjį įvartį surado ir L.Messi, tačiau po VAR peržiūros jis buvo neįskaitytas.

86 min. ketvirtąjį svečių įvartį pelnė Ansu Fati.

Iki šio turo slogiai atnaujintame „La Liga“ čempionate atrodę katalonai dar nesitraukia iš kovos dėl trofėjaus. Likus keturiems turams juos nuo Madrido „Real“ skiria keturi taškai.

Likusiomis „Barcos“ varžovėmis bus „Espanyol“, „Valladolid“, „Osasuna“ ir „Alaves“ – visos išvardintos ekipos yra išsidėsčiusios antroje lentelės dalyje.

Savo ruožtu karališkasis klubas žais su „Alaves“, „Granada“, „Villarreal“ ir „Leganes“ vienuolikėmis.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius