A.Griezmanno sugrįžimo rungtynėse „Atletico“ išplėšė stebuklingą pergalę

Ispanijos čempionė Madrido „Atletico“ ekipa ketvirtojo „La Liga“ pirmenybių turo rungtynėse 2:1 palaužė „Espanyol“ vienuolikę ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją.
Antoine'as Griezmannas
Antoine'as Griezmannas / „Scanpix“ nuotr.

Po dviejų Barselonoje praleistų sezonų „Atletico“ marškinėlius šiose rungtynėse ir vėl apsivilko Antoine'as Griezmannas, kuris mačą pradėjo startinėje vienuolikėje, tačiau 58-ąją minutę vietą aikštėje užleido Joao Felixui.

Prancūzui esant aikštėje „Atletico“ pralaiminėjo – 40-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Raulis de Tomas.

Svečiai iš Madrido į lemiamą šturmą kilo pačioje rungtynių pabaigoje. Iš pradžių 79-ąją minutę rezultatą išlygino Yannickas Carrasco, o pergalingą įvartį Diego Simeones kariauna pasiekė rungtynių laikrodžiui išmušus 99-ąją minutę – jų herojumi tapo Thomasas Lemaras.

Per antrojo kėlinio pridėtą laiką buvo parodytos keturios geltonos kortelės, o iš viso arbitras komandoms leido rungtyniauti net 12 papildomų minučių, po kurių galiausiai triumfavo „Atletico“.

Pergalė šalies čempionams su 10 taškų leido pakilti į „La Liga“ lentelės viršūnę. „Espanyol“ (2 tšk.) yra tik 16-ti.