Dabar populiaru
Sportas gyvai
Publikuota: 2019 rugpjūčio 20d. 09:26

A.Liubinskas pratrūko po nesubraižytų linijų skandalo

Algimantas Liubinskas
„Vilniaus Vyčio“ nuotr. / Algimantas Liubinskas

Sekmadienį Vilniaus „Vytis“ Trakuose Pirmos lygos rungtynėse turėjo susitikti su „Riteriai B“ komanda, tačiau dėl tinkamai neparuoštos aikštės rungtynės neįvyko.

Rungtynės turėjo prasidėti 17 val., bet abi komandos stadione buvo 15.15 val. Anot Vilniaus „Vyčio“ komandos vyriausiojo trenerio Algimanto Liubinsko, į akis krito, kad aikštės ribas žyminčios linijos yra labai neryškios, vos įžiūrimos.

„Prie manęs priėjo rungtynių inspektorius Sergėjus Slyva ir paklausė, ar mane tenkina aikštės žymėjimas. Atsakiau, kad netenkina, nes linijų nesimato, neabejotinai kils problemų. Likus 30 min. iki numatytos rungtynių pradžios stadiono šeimininkai nusprendė linijas nužymėti smėliu. Kai pamatė, kad nieko neišeina, iš parduotuvės atsivežė miltų ir pradėjo jais barstyti linijas. Bet ir tų miltų neužteko“, – „Vyčio“ feisbuke cituojamas A.Liubinskas.

Rungtynių arbitras ir inspektorius Vilniaus „Vyčio“ atstovus informavo, kad pagal varžybų reglamentą jie privalo laukti 45 minutes. Galiausiai buvo priimtas sprendimas rungtynes atšaukti.

„Noriu pabrėžti, kad tai nebuvo Liubinsko ar Vilniaus „Vyčio“ komandos sprendimas, taip nusprendė rungtynėms teisėjauti turėję arbitrai. Todėl man buvo labai nemalonu, kai „Riteriai B“ komandos trenerio asistentas Raimondas Vilėniškis pradėjo priekaištauti, šūkauti, kaltinti bailumu, reikalavo dar palaukti ir pan. Bet juk ne dėl mano kaltės aikštė nebuvo paruošta rungtynėms. Mes elgėmės taip, kaip numatyta varžybų reglamente ir tikrai neprivalėjome laukti ilgiau. Apskritai, man sunku įsivaizduoti, kaip būtų sužaidusi komanda po tokios ilgos pauzės“, – teigė Vyčių strategas.

Tiesa, futbolininkams visgi teko pažaisti. Pasak A.Liubinsko, varžovų ekipos treneriai pasiūlė sužaisti bent vieną kėlinį.

„Žaidėme be teisėjų, be įvarčių ir be jokios naudos. Gerai, kad bent jau traumų pavyko išvengti. Žaidėjai buvo visiškai išsiderinę, o ir pati aikštė tikrai ne pačios geriausios kokybės, tad normalaus futbolo tame žaidime buvo labai nedaug“, – konstatavo A.Liubinskas.

Nors rungtynės neįvyko dėl šeimininkų kaltės, bet galutinį sprendimą dėl jų baigties turi priimti LFF Drausmės komitetas.

„Man čia viskas aišku. Mes padarėme viską, ko reikalavo reglamentas, o sprendimą dėl rungtynių priėmė inspektorius ir teisėjai. Tad aš manau, kad mums turi būti įskaityta techninė pergalė ir tiek žinių“, – įsitikinęs A.Liubinskas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką