A lyga: 6 įvarčiai ir Marijampolės „Sūduvos“ pergalė

Marijampolės „Sūduva“ ketvirtadienį „Arvi“ futbolo manieže 4:2 nugalėjo „Jonavos“ komandą ir pasiekė trečią pergalę iš eilės A lygoje.
„Sūduva“ – „Jonava“
„Sūduva“ – „Jonava“ / Sauliaus Čirbos nuotr.

Pirmajame kėlinyje fiksuotas tikras įvarčių lietus. Nuo 11 minutės įmušti net penki įvarčiai.

Pirmoji į priekį išsiveržė „Jonava“. Standartinės padėties metu Ernestas Veliulis atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur oro dvikovą laimėjęs Arūnas Klimavičius galva smūgiavo tiksliai.

18-ąją minutę kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko Karoliui Laukžemiui, kuris savo šanso nepraleido ir tiksliai smūgiavo vienu lietimu bei išlygino rezultatą.

35-ąją minutę po Vaido Slavicko perdavimo Karolis Laukžemis laimėjo oro dvikovą baudos aikštelėje bei pelnė puikų įvartį galva.

Po trijų minučių Gersono Acevedo smūgis buvo atremtas, bet kamuolys atšoko Josipui Tadičiui, kuris netruko jo nukreipti į vartus.

Kėlinio pabaigoje standartinės padėties Semiras Kerla pabėgo nuo oponento ir pelnė įvartį smūgiu galva.

Po pirmojo kėlinio „Sūduva“ pirmavo 4:1. 56-ąją minutę po Ernesto Veliulio perdavimo iš dešiniojo krašto labai gražiu smūgiu per save antrą įvartį pelnė gynėjas A.Klimavičius.

„Sūduva“ su trimis pergalėmis yra vienvaldė A lygos lyderė. Pirmąjį pralaimėjimą patyrusi „Jonava“ rikiuojasi šešta.