A lyga: Alytaus „Dainavos“ futbolininkai kyla į 5 vietą

Šeštadienį sužaistos dvejos Lietuvos futbolo A lygos čempionato 17-ojo turo rungtynės, kuriose šeimininkams pergalės iškovoti nepavyko.
Futbolo kamuolys
Futbolo kamuolys / Photos.com nuotr.

Septintąją pergalę čempionate iškovojo ir su 24 taškais į penktą vietą pakilo Alytaus „Dainava“, uostamiestyje 1:0 (0:0) įveikusi dešimtojoje pozicijoje likusią vietos „Klaipėdos“ (8 tšk.) vienuolikę.

Šeimininkai nuo 25-os minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Rolando Slepakovo, o vienintelį susitikimo įvartį įmušė Donatas Remėza (40 min.), pasiuntęs kamuolį į savo vartus.

Kitose šeštadienio rungtynėse 2-ąjį tašką iškovojo lygos autsaideris Kauno FBK „Kaunas“, savo aikštėje rungtynes su aštuntojoje pozicijoje esančia „Mažeikių“ (20 tšk.) ekipa baigęs lygiosiomis 0:0.

Ir šį susitikimą šeimininkai baigė nepilnos sudėties – 87-ą minutę raudona kortelė parodyta Lukui Sendžikui.

Dvylikos komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ (42 tšk.), šešiais taškais lenkiantis šalies vicečempionę Marijampolės „Sūduvą“ ir praėjusio sezono bronzos medalininką Vilniaus VMFD „Žalgirį“.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

12.Kauno FBK „Kaunas“           17  1 4 12  10:27  2
* – „Kaunui“ už finansinių įsipareigojimų nevykdymą atimti 6 taškai.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 10 įvarčių – Arsenijus Buinickis („Dainava“).