A lyga: „Atlantas“ svečiuose įveikė „Dainavą“ ir pakilo iš paskutinės vietos

Pirmadienį sužaistos vienerios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės, kuriose Klaipėdos „Atlantas“ išvykoje 2:1 įveikė Alytaus „Dainavą“.
Evaldo Raziulio smūgis
Evaldo Razulio smūgis / O.Čemertino nuotr.

Šeimininkai aktyviau pradėjo rungtynes ir nemažai atakavo. Klaipėdiečiams bėgant laikui pavyko perimti iniciatyvą ir jau jų išpuoliai tapo dažnesni. Baigiantis kėliniui svečių aktyvumas pasiteisino ir Evaldas Razulis įmušė nemažai ginčų sukėlusį įvartį. Dar iki pertraukos „Atlantas“ padvigubino persvarą – pasižymėjo rezultatyvusis Tino Lagatoras.

Antrojo kėlinio pradžioje „Dainava“ užgulė varžovų vartus ir atrodė, kad dzūkams tuoj pavyks sušvelninti rezultatą. Uostamiesčio futbolininkai vėl atlaikė šturmą ir atitraukė žaidimą nuo savo vartų. Šeimininkams įmušti pavyko tik jau baigiantis susitikimui, kai šaltakraujiškai sužaidė prieš vartininką iššokęs Paulius Sakalis. Tačiau iki finalinio arbitro švilpuko jau buvo likę nedaug laiko ir „Dainavai“ nepavyko išplėšti taško.

„Atlantas“ surinko 20 taškų ir pagaliau aplenkė Vilniaus REO. Kadangi ši ekipa čempionate nebedalyvauja, aišku, kad klaipėdiečiai žemiau 9 vietos nebenukris.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Panevėžio „Ekranas“      29 21  7  1  64:21  70
2. Vilniaus MFD „Žalgiris“  30 21  6  3  64:17  69
3. Marijampolės „Sūduva“    30 17  6  7  61:33  57
4. Pakruojo „Kruoja“        30 16  4 10  43:27  52
5. Šiaulių „Šiauliai“       30 15  3 12  64:43  48
6. Gargždų „Banga“          29 11  7 11  35:28  40
7. Alytaus „Dainava“        30  8  4 18  36:58  28
8. Tauragės „Tauras“        30  6  2 22  28:77  20