A lyga: „Banga“ įtikinamai įveikė „Dainavą“

Penktadienį sužaistos vienos Lietuvos futbolo A lygos rungtynės. Gargždų „Banga“ namuose priėmė Alytaus „Dainavą“ ir laimėjo 3:1.
„Bangos“ futbolininkai
„Bangos“ futbolininkai / Andriaus Burbos nuotr.

Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo aikštės šeimininkai ir sukūrė keletą gerų progų įmušti. Jau susitikimo pradžioje Aurelijus Staponka ties vartininko aikštele laisvas gavo kamuolį, bet iš arti nepataikė į vartus. Vos po kelių minučių po gargždiškių pakelto kampinio kilo sumaištis dzūkų baudos aikštelėje ir kamuolys vos neįkrito į tinklą.

Įpusėjus kėliniui galimybę įmušti turėjo ir alytiškiai, bet po Valentino Baranovskio perdavimo iš labai arti Arsenijus Buinickis pataikė į vartų konstrukciją. Jau prieš pat pertrauką „Banga“ išsiveržė į priekį, kai baudos smūgį puikiai atliko Gajus Kulbis.

Antrajame kėlinyje vyko atviras futbolas. Kėlinio pradžioje gargždiškiai padvigubino rezultatą. Svečiai kėlė kampinį, bet praleido kontrataką ir A.Staponka iš arti įmušė antrąjį ekipos įvartį. Praėjus nedaug laiko į „Dainavos“ vartus krito ir trečias įvartis – pasižymėjo Mikas Kura. Įpusėjus antrajam kėliniui A.Buinickis rezultatą sušvelnino, bet daugiau ekipos jau nebeįmušė, nors aštrių momentų buvo prie abiejų vartų.