A lyga: gargždiškius nukovęs „Kauno Žalgiris“ kyla į antrą vietą

A lygos devintasis turas šeštadienį prasidėjo Kaune rungtynėmis tarp „Kauno Žalgirio“ ir Gargždų „Bangos“. Solidžiai šiemet rungtyniaujantys Roko Garasto auklėtiniai įsirašė dar vieną pergalę, laimėję dvikovą 2:0.
A lygos rungtynės: Vilniaus  „Žalgiris“ - „Kauno Žalgiris“
Jurijus Bušmanas / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

32-ąją minutę po Grato Sirgėdo puikaus perdavimo iš dešinio krašto smūgiu galva pasižymėjo Karolis Šilkaitis.

70-ąją minutę tas pats Kauno ekipos saugas pasiuntė kamuolį į svečių vartus antrą kartą. Šiame epizode šiurkščiai suklydo „Bangos“ vartininkas Ignas Driomovas.

Po šios pergalės kauniečiai pakilo į antrą turnyro lentelės poziciją ir dviem taškais lenkia Vilniaus „Žalgirį“, kuris šio turo rungtynes sekmadienį žais su čempionato lydere Marijampolės „Sūduva“.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams