A lyga: Gargždų „Banga“ svečiuose įveikė „Taurą“

Dvyliktąją pergalę Lietuvos futbolo A lygos priešpaskutiniojo – XXXV – turo rungtynėse iškovojo šeštą vietą užimanti Gargždų „Banga“ (44 tšk.), šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjusi devintojoje pozicijoje esančią Tauragės „Tauro“ (23 tšk.) vienuolikę.
„Bangos“ futbolininkai
„Bangos“ futbolininkai / Andriaus Burbos nuotr.

Šeimininkai pirmavo po Romano Kuzino (5 min.) įvarčio, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje liko dešimtiese, nes raudona kortelė buvo parodyta Nicolai Cutolo (43 min.).

Antroje antrojo kėlinio pusėje svečiai išnaudojo kiekybinį pranašumą dviem Georges Alaverdašvilio (70 ir 80 min.) bei vienu Roko Buroso (76 min.) įvarčiais.

Susitikimą šeimininkai baigė devyniese, nes rungtynių pabaigoje raudoną kortelę prieš save išvydo ir Lukas Martišauskis (86 min.).

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Panevėžio „Ekranas“ (85 tšk.), keturiais taškais lenkiantis rungtynėmis mažiau žaidusį šalies vicečempioną Vilniaus MFD „Žalgirį“.

Trečiojoje pozicijoje lieka praėjusio sezono bronzos medalininkė Marijampolės „Sūduvos“ (66 taškai) komanda.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Vilniaus REO             34  5  4 25  26:75  19

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 32 įvarčiai – Artūras Rimkevičius („Šiauliai“).