2018 04 17 /21:53

A lyga: ketvirtoji čempionės „Sūduvos“ pergalė iš eilės

Marijampolės „Sūduva“ toliau užtikrintai artėja link antro iš eilės A lygos titulo. Antradienio vakarą vykusiose 9-ojo turo rungtynėse suvalkiečiai 1:0 svečiuose pranoko Kauno „Stumbrą“. Tai buvo jau ketvirtoji čempionų pergalė iš eilės.
A lyga: „Trakai“ - „Sūduva“"
Marijampolės „Sūduva“" / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

14-ąją minutę Giedrius Matulevičius baudos aikštelėje surado laisvą Andro Švrljugą ir kroatas varžovus nubaudė vieninteliu įvarčiu.

83-ąją minutę „Sūduva“ liko mažumoje, nes antra geltona kortele nubaustas Riginio Cicilia.

Visgi išlyginti rezultatą kauniečiai nesuspėjo.

Septintą kartą per aštuonerias rungtynes laimėję Vladimiro Čeburino auklėtiniai turi 22 taškus ir 8 lenkia rungtynes atsargoje turintį Vilniaus „Žalgirį“.

„Stumbras“ su 8 taškais yra priešpaskutinis.