A lyga: „Panevėžys“ sustiprino savo pozicijas kovoje dėl penktos vietos

20-ojo A lygos turo rungtynėse Klaipėdoje vietos komanda „Atlantas“ 0:2 turėjo pripažinti „Panevėžio“ pranašumą.
A lygos futbolo rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – „Panevėžys“
A lygos futbolo rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ – „Panevėžys“ / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Atlantas“ turėjo puikią galimybę deficitą iki penktoje vietoje esančio „Panevėžio“ sumažinti iki minimumo, tačiau dabar komandas skiria jau septyni taškai.

Panevėžiečiams tai buvo antrasis laimėjimas iš eilės.

Svečius į priekį prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą 44 minutę išvedė Dimitaras Petkovas.

Antrą įvartį „Panevėžys“ pelnė iškart po pertraukos – 46 minutę. Efektyvų reidą atliko ir varžovus suklaidino Tautvydas Eliošius.