A lyga: pergales šventė „Bangos“ ir „Šiaulių“ futbolininkai

Šeštadienį Lietuvos futbolo čempionate – A lygoje – buvo sužaistos dvejos rungtynės, kuriose pergalių seriją pratęsė Gargždų „Banga“. Po pertraukos laimėjo ir „Šiauliai“.
Futbolo kamuolys
Futbolo kamuolys / Photos.com nuotr.

Futbolininką ištiko priepolis

Klaipėdoje vietos „Atlantas“ priėmė „Šiaulių“ futbolininkus ir pralaimėjo jiems 0:2.

Tačiau šis mačas labiau įsiminė ne žaidimu, o tuo, kad 7–ąją minutę rungtynės kelioms minutėms buvo sustabdytos priepuoliui ištikus „Atlanto“ žaidėją Valdą Žalneravičių. Pirmasis aikštės viduryje pargriuvusiam varžovui suskubo padėti „Šiaulių“ komandos žaidėjas Laurynas Rimavičius.

Po kelias minutes trukusio chaoso aikštėje, V.Žalneravičius savo jėgomis paliko aikštę ir buvo pakeistas. Vėliau jis išvežtas į ligoninę.

„Šiauliai“ po truputį perėmė iniciatyvą, tačiau pavojingų momentų nei prie vienų, nei prie kitų vartų nebuvo. Kėliniui įpusėjus „Šiaulių“ žaidėjai keletą kartų pabandė smūgiuoti iš toli, tačiau „Atlanto“ vartininkas žaidė užtikrintai.

45 minutę greitos „Šiaulių“ atakos metu kamuolį baudos aikštelės prieigose gavo Paulius Janušauskas ir smūgiavo tiksliai į apatinį vartų kampą. Komandos ilsėtis išėjo pirmaujant „Šiauliams“ 1:0.

Antrajame kėlinyje pranašiau rungtyniavę „Šiaulių“ futbolininkai sugebėjo įmušti dar vieną įvartį.  68 min. kamuolį iš kelių metrų į vartus pasiuntė Robertas Vėževičius. Šiauliečiai iškovojo pergalę rezultatu 2:0 ir pagaliau pelnė tris taškus po dviejų skaudžių pralaimėjimų „Kruojai“ ir „Bangai“.

„Banga“ žaidžia tarsi „ant bangos“

Namų rungtynes Gargžduose žaidęs Tauragės „Tauras“ net 0:3 pralaimėjo Gargždų „Bangai“.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Andrius Lipskis (7 min.), Mikas Kura (80 min.) ir Mantas Gudauskas (90 min.).

„Banga“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės, o nepralaimi jau penkis turus, per kuriuos surinko net 13 taškų. „Tauras“ negali laimėti jau keturis turus, per kuriuos pelnė vos du taškus.