A lyga: „Riteriai“ palaužė lygos autsaiderius

Šeštadienio vakarą LFF stadione įvyko antroji 18-ojo turo dvikova tarp Vilniaus „Riterių“ ir „Palangos“ futbolininkų, kurioje apsieita be sensacijos.
A Lygos futbolo rungytės: "Riteriai" - "Palanga"
A Lygos futbolo rungytės: "Riteriai" - "Palanga" / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Vilniečiams pergalei pasiekti užteko vieno sėkmingo išpuolio pirmojo kėlinio pabaigoje – 42-ą minutę kontratakoje Lajo Traore iššoko prieš palangiškių vartininką ir sėkmingai jį nuginklavo. Susitikimas baigėsi rezultatu 1:0.

„Riteriams“ 18-asis turas tapo dar sėkmingesniu, kadangi artimiausi jų oponentai kovoje dėl trečios vietos – „Kauno Žalgiris“ sužaidė lygiosiomis su „Panevėžiu“. Dabar komandas skiria jau septyni taškai.

„Palanga“ ir toliau rikiuojasi A lygos dugne, tačiau oficialiai paskelbus, kad „Stumbras“ pirmenybėse nebedalyvaus, palangiškiai užsitikrina septintą vietą – garantuoti 6 taškai bus pelnyti techninėmis pergalėmis.