A lyga: Artūras Rimkevičius „Šiauliams“ pelnė tris įvarčius ir išplėšė lygiąsias su „Dainava“ 3:3

Šeštadienį sužaistos dar vienos A lygos 35 turo rungtynės tarp „Šiaulių“ ir „Dainavos“. Dar tris įvarčius pelnė „Šiaulių“ futbolininkas Artūras Rimkevičius, kuris paskutinėmis rungtynių minutėmis išlygino rezultatą.
Artūras Rimkevičius
Artūras Rimkevičius / V.Januškos/LFF.lt nuotr.

Nieko nelemiančiose rungtynėse žiūrovai sulaukė net 6 įvarčių. Mačą puikiai pradėjo „Šiauliai“, kuriems du pirmuosius įvarčius pelnė rezultatyviausias lygos žaidėjas Artūras Rimkevičius.

Tačiau neilgai trukus „Dainava“ atsakė Luko Baranausko įvarčiu, o antrojo kėlinio pabaigoje Paulius Sakalis išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje po Mindaugo Straukos įvarčio į priekį išsiveržė „Dainava“. Tačiau 89 minutę hatrick'ą pelnė ir rezultatą išlygino Artūras Rimkevičius.

„Šiaulių“ puolėjas su 35 įvarčiais yra rezultatyviausias čempionato žaidėjas.