A lyga: „Sūduva“ nepaliko vilčių ne stipriausios sudėties „Bangai“ ir pakilo į 3 vietą

Lietuvos futbolo A lygoje sekmadienį sužaistos dar vienos 33 turo rungtynės. Marijampolės „Sūduva“ namuose 3:0 įveikė Gargždų „Bangą“ ir užsitikrino 3 vietą turnyrinėje lentelėje.
Andrius Urbšys / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Sūduva“ pasižymėjo jau 14 minutę, kai pirmąjį savo įvartį rungtynėse ir 18-tą turnyre įmušė Rafaelis Ledesma. Pirmojo kėlinio pabaigoje jis atliko dublį ir „Sūduva“ pirmavo 2:0.

Trečiąjį rungtynių įvartį 59 rungtynių minutę pelnė Tadas Eliošius. Puikią progą įmušti atsidūręs prieš vartus 80 minutę turėjo ir Andrius Urbšys, tačiau tiksliai smūgiuoti nepavyko.

„Bangos“ ekipa neturėjo savo arsenale daugumos savo pagrindinės sudėties žaidėjų, nes savaitės viduryje jų laukia LFF taurės aštuntfinalio rungtynės.

Po šių rungtynių „Sūduva“ su 63 taškais kyla į 3 A lygos lentelės poziciją.

Komandų sudėtys:

„Sūduva“: Pavelsas Davidovsas, Nerijus Radžius, Valdemaras Borovskij, Vaidas Slavickas, Gytis Urba, Povilas Leimonas, Tadas Eliošius,  Andrius Urbšys, Rafaelis Ledesma, Povilas Kiselevskis, Nerijus Valskis.

„Banga“: Vitalii Myrnyi, Andrius Jokšas, Aleksandras Ivanauskas, Rokas Borusas, Mantas Gudauskas, Deividas Padaigis, Armando dos Santos, Romanas Masiukas, Andrius Butkus, Simonas Urbys, Giorgi Nikabadze.

A lygos lentelė (vieta, komanda, sužaistos rungtynės, įvarčių santykis, taškai)

10. REO  32 26 - 69 19

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius