A lyga: „Sūduva“ pratęsė „Nevėžio“ futbolininkų kančias

Kėdainiuose dominavusi Marijampolės „Sūduva“ vietos „Nevėžį“ įveikė rezultatu 2:0 ir šiai ekipai išrašė jau 11-tąjį pralaimėjimą iš eilės A lygoje.
Vilniaus „Žalgiris“ – Marijampolės „Sūduva“
Vilniaus „Žalgiris“ – Marijampolės „Sūduva“ / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Sūduviai dvikovos autsaiderius į nokdauną pasiuntė jau per pirmąsias dvikovos minutes.

3-ąją minutę Vaidas Slavickas iš kairiojo atakos krašto pasiuntė aukštą kamuolį į baudos aikštelę, o ten visus reikalus sutvarkė Xabi Auzmendi, įmušęs įvartį galva.

Svečių persvara padvigubėjo 15-ąją minutę – ir vėl įvartis galva, o šįsyk po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo puikiai pasidarbavo Kule Mbombo.

A lygos vicečempionė su 31 tašku ir toliau užtikrintai pirmauja, o nuo artimiausių persekiotojų – „Kauno Žalgirio“ futbolininkų – yra atsiplėšusi 6 taškais.

„Nevėžis“ išlieka akivaizdžiu pirmenybių autsaideriu – su 3 taškais tūno turnyrinės lentelės dugne.

14-ajame A lygos ture kėdainiškiai namuose priims Kauno rajono „Hegelmann Litauen“, o marijampoliečiai savo namų tvirtovėje egzaminuos Gargždų „Bangą“.