A lyga: Vacys Lekevičius vėl gynė „Atlanto“ vartus, tačiau „Ekranas“ išsigelbėjo tik paskutinę minutę

Lietuvos futbolo čempionato – A lygos – lyderiu po sekmadienį sužaistų ketverių 23-ojo turo rungtynių išliko VMFD „Žalgiris“.
Vacys Lekevičius
Vacys Lekevičius vėl gynė „Atlanto“ vartus. / „Scanpix“ nuotr.

Alytuje namų rungtynes žaidę „Žalgirio“ futbolininkai sekmadienį 2:0 (0:0) palaužė FBK „Kauno“ klubą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Arminas Vaskela (49 min.) ir Andrejus Nagumanovas (65 min.).

Po šios pergalės „Žalgiris“ (53 tšk.) turnyro lentelėje išsaugojo 3 taškų persvarą prieš Panevėžio „Ekraną“ (50 tšk.), kuris sekmadienį dėl pergalės turėjo paprakaituoti gerokai daugiau.

Valdo Urbono auklėtiniai namuose tik paskutinę minutę 2:1 (1:1) įveikė ne pačius geriausius laikus išgyvenantį Klaipėdos „Atlantą“, kurio vartus vėl gynė komandos vadovas 48-erių Vacys Lekevičius, ne kartą gelbėjęs svečius nuo įvarčio.

Pergalingo įvarčio autoriumi jau per teisėjo pridėtą laiką tapo Andrius Velička (90+1 min.). „Ekranas“ rungtynėse pirmavo nuo 3-iosios minutės, kai pasižymėjo gynėjas Ignas Dedura, tačiau pirmojo kėlinio viduryje smūgiu nuo 11 metrų žymos rezultatą buvo išlyginęs S.Burkšaitis (34 min.).

Tiesa, „Ekranas“ už „Žalgirį“ yra sužaidęs net dvejomis rungtynėmis mažiau.

Vėl nepasisekė Marijampolės „Sūduvai“ (43 tšk.). Trečiojoje vietoje žengiantys Virginijaus Liubšio auklėtiniai namuose 1:1 (0:0) neįveikė Alytaus „Dainavos“.

„Sūduva“ pirmavo po taiklaus Povilo Lukšio (47 min.) smūgio, tačiau 13 įvartį čempionate pelnęs rezultatyviausias A lygos žaidėjas Arsenijus Buinickis (71 min.) išplėšė tašką svečiams.

Paskutinėse sekmadienį vykusiose rungtynėse Gargždų „Banga“ namuose 1:2 (1:1) pralaimėjo principinę kovą Pakruojo „Kruojai“ dėl penktosios turnyrinės lentelės vietos.

„Kruojai“ įvarčius pelnė T.Tabatadzė (2 min.) ir A.Žulpa (47 min.), o „Bangos“ gretose pasižymėjo Marius Kazlauskas (17 min.).

12. Klaipėda 23 2 2 19 16:55 8

* – FBK „Kaunas“ vienuolikei FIFA drausmės komiteto sprendimu už finansinių įsipareigojimų nevykdymą atimti 6 taškai.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 12 įvarčių – Arsenijus Buinickis („Dainava“).

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas