A lyga: Vilniaus „Žalgiris“ sutriuškino debiutantę „Palangą“

Ketvirtadienį A lygos rungtynėse Vilniuje „Žalgiris“ 4:0 sutriuškino čempionato naujokę „Palangą“.
Vilniaus „Žalgiris“
Vilniaus „Žalgiris“ / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ reabilitavo po lygiųjų praėjusiame ture su Kauno „Stumbru“.

15-ąją rungtynių minutę po Marquinhoso perdavimo iš krašto, tiksliu smūgiu galva pasižymėjo Tomašas Malecas.

33-iąją minutę pats Marquinhosas siuntė kamuolį į vartus, o rezultatyvių perdavimą įsirašė Rolandas Baravykas.

55-ąją minutę antrą įvartį įmušė T.Malecas, kuris vėl sulaukė puikaus Marquinhoso perdavimo.

Paskutinę pagrindinio laiko minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Saulius Mikoliūnas perdavė kamuolį laisvam Tomašui Šimkovičiui ir šis slovakas dėjo tašką šiose rungtynėse, pelnydamas ketvirtą įvartį.

Vilniaus „Žalgiris“ su 7 taškais pakilo į antrąją A lygos vietą. „Palanga“ po trijų turų turi tik tašką ir rikiuojasi paskutinė.