Publikuota: 2018 rugsėjo 15d. 15:17

A lygoje – dar trys taškai į „Sūduvos“ kraitį

„Sūduva“ – „Palanga“
S.Čirbos nuotr. / „Sūduva“ – „Palanga“

Lietuvos futbolo A lygoje pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva“, namuose rezultatu 5:0 įveikusi „Palangos“ klubą.

33-ią minutę Sandro Gotalas tolimu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį. 44-ą minutę tas pats S.Gotalas persvarą padidino.

69-ą minutę Ovidijus Verbickas realizavo baudinį, o 78-ą minutę pasižymėjo Gersonas Acevedo.

Tašką rungtynėse per teisėjo pridėtą laiką padėjo Julius Kasperavičius.

Sužaidusi 21 rungtynes „Sūduva“ turi 51 tašką ir pirmauja lygoje, „Palanga“ su 19 taškų yra priešpaskutinė.

S.Čirbos nuotr./„Sūduva“ – „Palanga“

„Palangos“ futbolininkai rungtynių pradžioje nesirengė vien gintis ir susikūrė kelias neblogas galimybes. Ypač aktyvus puolime buvo palangiškių ekipos naujokas iš Nigerijos Godspoweris Aniefiokas.

11 minutę legionierius pataikė į „Sūduvos“ vartų virpstą, o sužaidus pusę valandos, pavojingai smūgiavo greta vartų.

Progas kūrė ir „Sūduva“, tačiau marijampoliečiams stigo tikslumo užbaigiant atakas.

Galiausiai čempionai įtvirtino savo pranašumą kėlinio pabaigoje. 33 minutę puikiai suveikė dviejų austrų kombinacija – po Danielio Offenbacherio perdavimo įvartį įmušė Sandro Gotalas.

44 minutę S. Gotalas pelnė antrą įvartį iš arti po Ovidijaus Verbicko perdavimo iš krašto.

Ir po pertraukos iniciatyva priklausė „Sūduvai“. Vis tik palangiškiai turėjo galimybę atkurti intrigą, kai 56 minutę puikų Lucky Omeruo perdavimą gavo Simonas Urbys, bet puolėjas nepataikė į vartus.

O sužaidus 69 minutes, šiose rungtynėse buvo padėtas taškas. Už Palangos komandos gynėjų žaidimą ranka baudos aikštelėje skirtą 11 m baudinį realizavo O. Verbickas.

Savo įvartį „Sūduvoje“ po trijų mėnesių pertraukos pelnė ir Gersonas Acevedo. Čilietis pasižymėjo po Andro Švrljugos perdavimo. O palangiškių triuškinimą pabaigė Julius Kasperavičius - 5:0.

Užtikrintą pergalę iškovojusi „Sūduva“ atstatė 5 taškų pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“. Abu čempionato lyderiai rugsėjo 21 dieną susitiks Vilniuje.

N-18 Aktualu

40 metų nuo makabriškų Džonstauno žudynių: išgyvenusi moteris gyvenimą kūrė iš naujo

Aktualu

Mergaičių mokykla Palestinoje: šypsenas slepia tragedijos ir košmarai naktimis

Gyvenimas

40-metės nuotykiai internete: ieško meilės, bet jaučiasi klampojanti po gilią pelkę

Aktualu

Kovodamas su kainomis Saulius Skvernelis gali sudeginti savo populiarumą

Interviu Kultūra

T.H.Eriksenas apie žmonijos perkaitimą: „Mes neturime laiko informaciją paversti žiniomis, o žinias – išmintimi“

Verslas

Iš Ispanijos į Lietuvą grįžusi vilkaviškietė sėkmę atrado pasidalinusi žaislo nuotrauka internete

15min recenzija Kultūra

Knygos recenzija. Apie Rusijos tęsiamą sovietų dezinformaciją – vyriausiojo N.Ceausescu šnipo lūpomis

Sportas

Tautų lygoje – futbolo stebuklas: neįtikėtinai sugrįžusi Šveicarija triumfavo grupėje

Po žinios apie „Naktinių personų“ iširimą Alanas Chošnau pristato naują singlą „Tu gali arba ne“

Aktualu

Gaisrai Kalifornijoje: kodėl tiek daug žmonių laikomi dingusiais be žinios?

Monika Šalčiūtė bušido turnyruose dirba nuo 17 metų: „Aš čia – kaip „Victoria's Secret“ angelas“

Pasaulis kišenėje

Automobiliu po Europą keliavę jonaviškiai: norėjome pratęsti bobų vasarą

24sek

Po A.Kavaliausko tritaškio – Šaro pokštai: „Nemanau, kad ant to reikia statyti žaidimą“

Gazas

A.Juknevičius ir K.Povilaitis: kam vairuotojui reikalingas „šaltas dušas“

Gyvenimas

Pigmentinės dėmės kankina ir jaunus: kaltas vitaminų stygius

Gyvenimas

A.Kriščiūnas pasidalijo patirtimi, kaip atsikratė nerimo priepuolių ir išmoko mylėti

„Orų mergaitei“ K.Liukaitytei – 30 metų: „Didžiausia dovana man – vyras ir dukrai sesuo į kompaniją“

24sek

M.Kuzminskas nežaidė, o A.Gudaitis su „dizaineriais“ vos neprisižaidė Venecijoje

Seksualiausiu pasaulio vyru paskelbto Idriso Elbos sužadėtinė didžiuojasi: „Jis velniškai karštas“

Aktualu

Gamtosaugininkai: vilkų nėra tiek daug, kaip teigia medžiotojai ir ūkininkai

Maistas

Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“: ponios Stellos tzatziki receptas

Aktualu

Tragiška avarija Vilniaus rajone: susidūrus dviem automobiliams žuvo žmogus

A.Rimiškis po 7 metų pertraukos pristato naują dainą: „Mano didžiausia vertintoja – dukra Lėja“