Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2015 10 30 /17:54

A lygos komedija: „Klaipėdos granitas“ apeliavo LFF sprendimą ir žais Vilniuje

Lietuvos futbolo federacija (LFF) penktadienį paskelbė, kad „Klaipėdos granito“ klubas yra šalinamas iš A lygos. Tiesa, kaip pasirodo, tai nėra istorijos pabaiga. Klaipėdos klubas nesutinka su tokiu sprendimu ir pateikė apeliaciją. Dėl to LFF sprendimas sustabdytas, o planuotos penktadienio rungtynės LFF stadione su „Trakų“ klubu – įvyks.
Gediminas Jarmalavičius
Gediminas Jarmalavičius / LFF/V.Januškos nuotr.

Be skandalų bemaž kiekvieną sezoną neapsieinanti A lyga toliau stebina futbolo sirgalius. Dar pirmoje sezono pusėje dėl įtarimų sutartomis rungtynėmis iš čempionato pasitraukė Pakruojo „Kruoja“, o penktadienį paskelbta apie „Klaipėdos granito“ pašalinimą. 

Lietuvos futbolo federacijos drausmės komitetas (DK) už garbingo žaidimo principų pažeidimus spalio 28-ąją diskvalifikavo penkis „Klaipėdos granito“ žaidėjus ir pašalino klubą iš Lietuvos futbolo A lygos. 

Tiesa, klubui palikta teisė apeliuoti šį sprendimą ir klubas juo nedelsdamas pasinaudojo.

Klaipėdos ekipos treneris Gediminas Jarmalavičius 15min.lt patvirtino, kad komanda jau pakeliui į Vilnių: „Mes autobuse. Važiuojame žaisti su „Trakais“. Gavome leidimą iš Vilniaus, todėl ir važiuojame. Mano žiniomis, apeliacija jau yra pateikta.“

Mes autobuse. Važiuojame žaisti su „Trakais“.

Treneris tikino, kad apeliacijos detalių jis nežino – už tai atsakinga klubo administracija: „Mes su žaidėjais esame tik maži sraigteliai. Viską tvarko direktorius ir administracija. Aš nežinau, kokiais argumentais jie ginčija tą pašalinimą.“

LFF atstovas Vaidotas Januška teigė, kad apeliacija dar nėra priimta: „Yra apeliaciniai reikalavimai, kuriuos reikia įgyvendinti. Šiuo metu jie dar nėra įgyvendinti.“

Vėliau LFF pranešė, kad įgyvendinus apeliacinio skundo reikalavimus, LFF Apeliacinis komitetas, remiantis LFF Drausmės kodekso 88 str. 10 dalimi, sustabdė spalio 29 d. LFF Drausmės komiteto sprendimo nr. 28 galiojimą tol, kol bus nagrinėjamas apeliacinis skundas.

Pagal LFF Drausmės kodeksą „Klaipėdos granito“ žaidėjui Dmitrijui Šiškinui skirta 6 mėnesių draudimo dalyvauti futbolo veikloje sankcija, o Jegorui Potapovui ir Rokui Borusui – 1 metų draudimo sankcija. Pagal drausmės kodeksą „Granito“ žaidėjams Tadui Norbutui ir Tamerlanui Kozubajevui skirtos 3 mėnesių diskvalifikacijos sankcijos.

Vilniuje futbolo sirgaliai gali aikštėje išvysti ir oficialiai LFF jau diskvalifikuotus žaidėjus, kurie įtariami nešvariu žaidimu.

Taigi Vilniuje futbolo sirgaliai gali aikštėje išvysti ir oficialiai LFF jau diskvalifikuotus žaidėjus, kurie įtariami nešvariu žaidimu. Kol apeliacija neatmesta, karavanas gali ir toliau eiti. 

„Tokia situacija yra tikėtina. Tik kiekvieno iš šių žaidėjų situacija yra atskira. Galioja dar ir ankstesni sprendimai“, – aiškino V.Januška.

„Klaipėdos granitas“ yra varomas rusiško kapitalo pinigais. 2012 metais įkurtam klubui vadovauja Maskvos verslininkas Aleksandras Isaičevas.

Jeigu visgi „Klaipėdos granitas“ baigtų savo kelionę aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje, „Atlantas“ būtų vienintelis uostamiesčio futbolo klubas A lygoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais