A lygos sezoną „Ekranas“ ir „Šiauliai“ pradėjo pergalėmis

Sekmadienį Gargžduose sužaistos paskutiniosios dvejos 2011 metų sezono Lietuvos A lygos futbolo čempionato rungtynės, kuriose nesėkmes patyrė abi uostamiesčio komandos.
N.Sasnauskas „Ekrano“ klube su pertraukomis žaidžia nuo 1999 metų
N.Sasnauskas „Ekrano“ klube su pertraukomis žaidžia nuo 1999 metų. / Fkekranas.lt nuotr.

Pergalingai sezoną pradėjo šalies čempionas Panevėžio „Ekranas“, svečiuose 4:0 (3:0) sutriuškinęs po dviejų sezonų pertraukos į šalies futbolo elitą sugrįžusį Klaipėdos „Atlantą“.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Dainius Gleveckas (5 min.), Nerijus Sasnauskas (19 min.), Marko Andelkovičius (29 min. iš 11 m baudinio) ir Dušanas Matovičius (71 min.).

Pergale čempionatą pradėjo ir Šiaulių „Šiaulių“ futbolininkai, 1:0 (1:0) palaužę uostamiesčio „Klaipėdos“ vienuolikės pasipriešinimą.

Pergalingo įvarčio autoriumi tapo Robertas Vėževičius (28 min.).

Tiesa klaipėdiečiai turėjo realų šansą išlyginti rezultatą, tačiau Armando Tarlazis (30 min.) nerealizavo 11 m baudinio.

Primename, kad pergalėmis A lygos sezoną pradėjo dar trys klubai – „Kruoja“, „Sūduva“ ir „Žalgiris“.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

12.Kauno FBK „Kaunas“            1 0 0 1  0:3 –6

P.S. FBK „Kaunas“ klubui FIFA drausmės komiteto sprendimu už finansinių įsipareigojimų nevykdymą atimti 6 taškai.