A.Novikovo nuostabus įvartis užkėlė „Jaga“ į lentelės viršūnę

Lenkijos „Ekstraklasa“ pirmenybių 9-ajame ture sekmadienį svarbią pergalę iškovojo Balstogės „Jagiellonia“ su Arvydu Novikovu, svečiuose 3:1 palaužusi Zabžės „Gornik“.
Arvydas Novikovas
Arvydas Novikovas / jagiellonia.pl nuotr.

Šeimininkai po 3-ąją minutę Igorio Angulo įvarčio pirmavo, bet 54-ąją Romanas Bezjakas rezultatą išlygino.

Po lietuvio taiklaus smūgio 62-ąją minutę rungtynės pakrypo svečių ekipos naudai.

89-ąją tašką rungtynėse padėjo Przemyslawas Frankowskis.

68-ąją A.Novikovas prieš save išvydo geltoną kortelę, o dar po aštuonių buvo pakeistas.

Antras Balstogės klubo lietuvis Justas Lasickas mačui nebuvo registruotas.

Po pergalės „Jaga“ turi 19 taškų ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams