„AC Milan“ ima buksuoti: „Serie A“ lyderius nuskausmino kuklus Genujos klubas

Užtikrintai Italijos „Serie A“ pirmenybėse pirmavęs ir bent 5 taškų pranašumą prieš visus persekiotojus turėjęs „AC Milan“ klubas ima buksuoti. Madų sostinės komanda svečiuose nesugebėjo palaužti vienų iš autsaiderių „Genoa“ futbolininkų ir nelaimėjo jau antrų rungtynių iš eilės.
Rafaelio Leao (dešinėje) atstovaujamas „AC Milan“ vėl neiškovojo pergalės
Rafaelio Leao (dešinėje) atstovaujamas „AC Milan“ vėl neiškovojo pergalės / „Scanpix“ nuotr.

Permainingas mačas Genujos mieste baigėsi lygiosiomis 2:2, o visi įvarčiai krito antrajame kėlinyje.

Mattia Destro išvedė „Genoa“ ekipą, su 6 taškais buvusią priešpaskutinėje 19-oje vietoje prieš šį turą, į priekį 47-ąją minutę, po jau po penkių minučių santykį išlygino Davide'as Calabria.

Italas M.Destro pelnė ir antrąjį savo komandos įvartį 60-ąją minutę, o tiksint paskutinėms rungtynių minutėms net atrodė, kad „Genoa“ gali sensacingai triumfuoti.

Vis tik 83-ąją minutę tašką savo komandai išplėšė Pierre'as Kalulu.

Prieš tai net 8 mačus iš 10-ties laimėjęs „AC Milan“ pergalės nepasiekė ir sekmadienį, kai tokiu pačiu rezultatu (2:2) sužaidė ir su „Parma“.

„AC Milan“ jau ketvirtas iš eilės „Serie A“ pirmenybių rungtynes žaidė be traumuoto lyderio Zlatano Ibrahimovičiaus, kuris, nors ir sužaidė tik pusę iš 12 susitikimų šį sezoną, kartu su Cristiano Ronaldo ir Romelu Lukaku išlieka rezultatyviausiu „Serie A“ žaidėju.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Zlatanas Ibrahimovičius

28 taškus turintį lyderį beveik pasivijo kitas Milano klubas „Inter“, trečiadienio vakarą namuose 1:0 palaužęs „Napoli“.

Pergalingą įvartį po Lorenzo Insigne pražangos ir raudonos kortelės 73-ąją minutę 11 m baudiniu pelnė Romelu Lukaku.

„Inter“ po jau penktosios pergalės iš eilės Italijos čempionate nuo „AC Milan“ atsilieka vos tašku. Trečioje vietoje žengia titulą ginantis Turino „Juventus“, ketvirtoje – „Napoli“.