Afrikos čempionatas: 11 metrų baudinių drama ir lengvesnis Senegalo kelias

Afrikos futbolo čempionate startavo aštuntfinalio etapas. Jau pirmosiose rungtynėse prireikė 11 metrų baudinių serijos, kurioje triumfavo Beninas, o antra ketvirtfinalio dalyve tapo Senegalo komanda.
Benino futbolininkai
Benino futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Benino ir Maroko rinktinės pagrindinį rungtynių laiką baigė lygiosiomis 1:1.

Moise'as Adilehou 53-ąją minutę buvo išvedęs Beniną į priekį, bet rezultatą 76-ąją minutę išlygino Youssefas El-Nesyri.

Hakimas Ziyechas turėjo puikią progą išplėšti Marokui pergalę, bet 90-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Jo metu Benino ekipa liko mažumoje, kai raudoną kortelę užsidirbo Khaledas Adenonas.

Tačiau mačas nusitęsė iki 11 metrų baudinių loterijos, kurią 4:1 laimėjo Benino nacionalinė komanda.

Kitose rungtynėse Senegalas 1:0 nugalėjo Ugandos ekipą.

„Liverpool“ puolėjas Sadio Mane pelnė vienintelį Senegalo įvartį 15-ąją mačo minutę.

Tiesa, S.Mane turėjo progą mušti dar kartą, bet 61-ąją minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.