Aistringa lietuvių akistata Slovėnijoje: įvarčiui perdavimą atlikęs J.Lasickas išvarytas iš aikštės

Nemažai aistrų trečiadienio vakarą sukėlė Slovėnijos Prva lygos susitikimas, kuriame ietis surėmė dvi lietuviškos komandos. Pijaus Širvio atstovaujamas „Maribor“ svečiuose 2:1 palaužė Liublianos „Olimpija“ su geriausiu Lietuvos futbolininku Justu Lasicku.
Justas Lasickas
Justas Lasickas / „Olimpija“ nuotr.
Temos: 1 Justas Lasickas

Tiesa, pastarajam mačas susiklostė labai nesėkmingai. Justas žaidė nuo pirmųjų minučių, tačiau 69-ąją minutę gavo raudoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Tuo metu rungtynių rezultatas buvo lygus – 1:1.

P.Širvys tradiciškai žaidė visas 90 minučių.

Šeimininkai po 6-ąją minutę serbo Nemanja Motikos įvarčio pirmavo. Beje, šiam įvarčiui rezultatyvų perdavimą atliko J.Lasickas.

Visgi 65-ąją minutę alžyrietis El Arbi Soudani rezultatą išlygino, o 77-ąją Janas Repas pelnė pergalingą įvartį.

Nepaisant pralaimėjimo, Liublianos klubas išlaiko antrą poziciją ir keturiais taškais lenkia „Maribor“.

Čempionate užtikrintai pirmauja „Celje“.