Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aistros po LFF prezidento rinkimų nerimsta: Gintautas Babravičius svarsto galimybę skųstis UEFA

Gintautas Babravičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Gintautas Babravičius
Šaltinis: Futbolas.lt
0
A A

Praėjusį šeštadienį farsu virtę LFF prezidento rinkimai labiausiai įskaudino trečiąjį kandidatą į šį postą Gintautą Babravičių. Kol Julius Kvedaras su Liutauru Varanavičiumi dalinosi postus, G.Babravičius liko prie suskilusios geldos.

Spaudai prasitaręs, kad rinkimai galėjo būti sutarti, politikas nežada nurimti. G.Babravičius portalui futbolas.lt sakė svarstantis galimybę kreiptis į UEFA ir manantis, kad J.Kvedarui nuo šiol gali užsiverti kai kurių valstybinių institucijų durys.

– Girdėjome gandus, kad grasinote J.Kvedarui, kad jei jis laimės rinkimus, futbolo visuomenė sužinos viską, kaip buvo iš tikrųjų. Ką turėjote omeny, sakydamas „viską“?

– Negrasinau, ta tema net nekalbėjau. Kalbėjau, kad futbolo labui mano kandidatūra žymiai tinkamesnė, nes jį išrinkus dėl kontraversiškai vertinamų kai kurių jo biografijos faktų užsitrenks tų valstybinių institucijų durys, kurios dar atviros, kad bus sunkiau ar visai neįmanoma gražinti futbolui deramą statusą. Grasinimai, šantažas – tokių metodų nenaudoju iš principo.

– Ar tiesa, kad tiek jūs, tiek ponas Kvedaras kaip pretendentai į LFF prezidento rinkimus buvote užregistruoti atbuline data?

– Nemanau, tai būtų galėjęs ginčyti kitas kandidatas – Liutauras Varanavičius.

– Kada sužinojote, kad L.Varanavičius nedalyvaus rinkimuose?

– Vėlai vakare rinkimų išvakarėse, pokalbio su L.Varanavičiumi metu.

– Deividas Šemberas minėjo, kad jis tai žinojo jau prieš pusmetį. Galbūt tai ir yra atsakymas dėl rinkimų surežisavimo?

– Na, spėliojant ar darant prielaidas kai kurios iš jų pasitvirtina, bet aš nesu sąmokslo teorijų šalininkas. Kandidatų iškėlimo metu visi trys kandidatai pretendavo rimtai, kada L.Varanavičius sutarė su J.Kvedaru veikti kartu – nežinau.

– UEFA įstatai draudžia rinkimus rengti atviru balsavimu. Negalvojote kreiptis į šią organizaciją dėl pažeidimų renkant LFF prezidentą?

– Svarstau šią galimybę, apsispręsiu po konsultacijų su futbolo visuomene ir teisininkais.

Futbolas.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką