Akrobatinis šveicaro įvartis padėjo „Liverpool“ sutriuškinti Mančesterio klubą

Xherdanas Shaquiri smūgiu per save padėjo „Liverpool“ futbolininkams 4:1 nugalėti „ManchesterUnited“ 101 tūkst. žiūrovų akivaizdoje per „International Champions Cup“ turnyro rungtynes JAV.
Xherdanas Shaquiri gražiu įvarčiu vainikavo „Liverpool“ pergalę 4:1.
Xherdanas Shaquiri gražiu įvarčiu vainikavo „Liverpool“ pergalę 4:1. / „Scanpix“ nuotr.

Jose Mourinho į starto sudėtį įleido penkis žaidėjus, kurie nerungtyniavo praėjusį sezoną Mančesterio klube, o „Liverpool“ rėmėsi stipresne sudėtimi su Mohamedu Salahu ir Sadio Mane priešakyje.

Liverpolio komanda įsiveržė į priekį, kai 26 minutę S.Mane realizavo 11 metrų baudinį, skirtą už pražangą prieš M.Salahą.

Mančesterio klubas buvo išlyginęs rezultatą po Andreaso Pereiros puikaus smūgio.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Danielis Sturridge'as pelnė įvartį pirmuoju prisilietimu prie kamuolio 66 minutę, o Sheyyi Ojo pridėjo dar vieną įvartį po 6 minučių.

Liverpulio pergalę vainikavo Xh.Shaquiri įvartis. Šią vasarą už 14 mln. eurų iš „Stoke City“ į Liverpulį persikėlęs šveicaras akrobatišku spyriu pasiuntė kamuolį į vartus.

Praėjusia naktį repetavo ir daugiau futbolo milžinų.

"Manchester City" laimėjo, bet prarado naujoką

Majamyje Anglijos čempionai „Manchester City“ 3:2 palaužė Vokietijos čempionus Miuncheno „Bayern“.

Miuncheno klubas pirmavo po 25 minučių 2:0. Pirmasis pasižymėjo Meritanas Shabani, o antrąjį įvartį pelnė Arjenas Robbenas po Francko Ribery perdavimo.

„Manchester City“ turėjo ir didesnių bėdų, nes šios vasaros vienas brangiausių pirkinių, už 67 mln. eurų iš Lesterio klubo įsigytas Riyadas Mahrezas patyrė čiurnos traumą pirmajame kėlinyje.

Alžyro futbolininką pakeitęs Bernardo Silva įmušė du įvarčius, dar vieną pridėjo 19-metis Lukas Nmecha. Pastarasis Vokietijoje gimęs, Anglijoje užaugęs futbolininkas buvo vienas iš šešių jaunuolių, kuriais Pepas Guardiola pradėjo rungtynes.

Pasižymėjo Barselonos naujokai iš Brazilijos

„Barcelona“ po 11 metrų baudinių įveikė „Tottenham Hotspur“.

Šis mačas baigėsi 2:2, o Barselonos komandos naujausias pirkinys brazilas Malcomas, nuviliotas Romos klubui iš po nosies už 40 mln. eurų, padėjo paskutinį tašką laimėtoje baudinių serijoje 5:3.

„International Champions Cup“ rungtynėse Kalifornijoje „Barcelona“ pirmavo po Muniro Haddadi ir Arthuro įvarčių. Ypač gražų smūgį atliko Arthuras – 21 metų brazilas saugas, persikėlęs į Barseloną šią vasarą iš „Gremio“ klubo. Jis taip pat kainavo 40 mln. eurų.

„Barca“ žaidė be savo lyderių, tokių kaip Lionelis Messi, Luisas Sanchesas, Philippe Coutinho, Gerardas Pique, Ousmane'as Dambele, kurie nekeliavo su komanda į turą JAV.

Kitų kontrolinių rungtynių rezultatai:

Londono „Arsenal“ (Anglija) – Paryžiaus „Saint-Germain“ (Prancūzija) 5:1

Lisabonos „Benfica“ (Portugalija) – Turino „Juventus“ 1:1 (11 m baudinių serija – 2:4)

Londono „Chelsea“ (Anglija) – Milano „Inter“ (Italija) 1:1 (11 m baudinių serija 5:4).