2011 09 21 /2011 09 22

„Real“ ir „Barcelona“ toliau barsto taškus Ispanijos futbolo čempionate

Ispanijos futbolo čempionate vėlyvą trečiadienio vakarą dar vienas blankias rungtynes sužaidė ambicijų susigrąžinti senokai prarastą čempiono titulą nestokojantis Madrido „Real“ klubas. „Real“ futbolininkai prarado dar du taškus, kai išvykoje sužaidė lygiosiomis su Santandero „Racing“.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mačo teisėjas antrame kėlinyje pridėjo net 7 minutes, tačiau žiūrovai įvarčių taip ir neišvydo – 0:0.

Savaitgalį „Real“ pralaimėjo „Levante“ vienuolikei, tad per keturis turus iškovojo tik dvi pergales bei rikiuojasi už pirmojo ketverto ribų – 7 vietoje su 7 taškais.

Pergalės ketvirtajame ture neiškovojo ir čempionė „Barcelona“ (8 tšk.), kuri svečiuose 2:2 sužaidė su pirmenybių lydere „Valencia“ (10 tšk.).

Rezultatai:

Madrido „Atletico“ 4 – 0 Chichono „Sporting“
27' [1 – 0] A.Lora (į savus vartus)
68' [2 – 0] A.Dominguez
72' [3 – 0] R.Falcao
80' [4 – 0] R.Falcao

„Malaga“ 1 – 0 Bilbao „Athletic“
62' [1 – 0] S.Cazorla

Santandero „Racing“ 0 – 0 Madrido „Real“

„Rayo Vallecano“ 1 – 2 „Levante“
10' [0 – 1] R.Valdo
28' [0 – 2] S.Ballesteros
72' [1 – 2] R.Tamudo
72' R.Tamudo („Rayo Vallecano“) nerealizavo 11 metrų baudinio
76' iš aikštės pašalintas P.Botelho („Rayo Vallecano“)

„Valencia“ 2 – 2 „Barcelona“
12' [1 – 0] Ericas Abidalis (į savus vartus)
14' [1 – 1] Pedro Rodriguezas
23' [2 – 1] Pablo Hernandezas
77' [2 – 2] Cescas Fabregasas
90' iš aikštės pašalintas Jordi Alba („Valencia”)

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius