Anglijoje „Crystal Palace“ privertė „Liverpool“ pralaimėti trečią kartą iš eilės

„Liverpool“ klubo kančios Anglijos čempionate tęsiasi. Sekmadienį „Premier“ lygos 12-ojo turo rungtynėse „Liverpool“ 1:3 pralaimėjo penkioliktoje vietoje esančiai Londono „Crystal Palace“ komandai ir patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės bei šeštąją šiame sezone.
Mile'as Jedinakas triumfuoja
Mile'as Jedinakas triumfuoja / „Scanpix“/AP nuotr.

Susitikimas svečiams prasidėjo labai sėkmingai. Jau antrąją minutę pirmąjį savo įvartį už „raudonuosius“ įmušė Rickie Lambertas.

Crystal Palace 3 - 1 Liverpool - Premier League... by latesthighlights4u

„Liverpool“ nelaimei, po to tiksliai smūgiavo tik „Crystal Palace“ žaidėjai, pirmojo kėlinio viduryje išlyginę rezultatą, o mačo pabaigoje dviem įvarčiais įtvirtinę pergalę.

„Crystal Palace“ 3:1 „Liverpool“

2′ [0:1] R.Lambertas
17′ [1:1] D.Gayle’as
78′ [2:1] J.Ledley
81′ [3:1] M.Jedinakas