Anglijoje – „Manchester City“ triumfas prieš „Liverpool“

Anglijos futbolo čempionate šeštadienis prasidėjo grandų mūšiu tarp „Manchester City“ ir „Liverpool“, tačiau rungtynėse intriga išsilaikė tik kėlinį. Antrajame kėlinyje namie žaidęs Mančesterio klubas pelnė 3 įvarčius ir laimėjo rungtynes 4:1 (1:1).
Kevinas De Bruyne
Kevinas De Bruyne / Action Images via Reuters nuotr.

Rungtynių pradžia svečiams nieko blogo nežadėjo – 17 min. Mo Salahas po Diogo Jotos perdavimo pasiuntė kamuolį į tinklą ir išvedė „Liverpool“ į priekį.

Liverpulio ekipos gerbėjų nelaimei, tai buvo viskas, kuo šiandien pradžiugino jų numylėtiniai.

27 min. šeimininkų žaidėjas Julianas Alvarezas rezultatą išlygino, o vos tik prasidėjus antrajam kėliniui savo komandą į priekį išvedė Kevinas De Bruyne.

Neprabėgus nė 10 min. Ilkay'us Gundoganas (53 min.) savo komandos pranašumą įtvirtino, o rezultatą triuškinamu 74 min. po K.De Bruyne perdavimo pavertė Jackas Grealishas.

Po šių rungtynių antrąją vietą užimančio Manchester City taškų sąskaita išaugo iki 64, o atsilikimas nuo pirmaujančio Londono „Arsenal“ sumažėjo iki 5 taškų.

Vos 45 taškus turintis „Liverpool“ šiuo metu užima 6-ąją vietą.