Smūgis nuo žemesnės lygos klubo: pirmąkart A.Wengero eroje „Arsenal“ iš FA taurės krito taip anksti

Londono „Arsenal“ klubas baigė pasirodymą FA taurės turnyre. Kanonierius eliminavo antrame pagal pajėgumą Anglijos divizione žaidžiantis „Nottingham Forest“ klubas, namuose triumfavęs 4:2.
„Nottingham Forest“ – „Arsenal“
„Nottingham Forest“ – „Arsenal“ / „Scanpix“ nuotr.

Ericas Lichajus standartinėje situacijoje išvedė šeimininkus į priekį 20-ą minutę, tačiau Perui Mertesackeriui po kelių minučių rezultatą pavyko išlyginti (23 min.).

Tas pats E.Lichajus dar kartą pasižymėjo baigiantis pirmajam kėliniui (44 min.) – meistrišku smūgiu pergudravo Davidą Ospiną.

18-metis „Nottingham Forest“ puolėjas Benas Breretonas 64-ą minutę realizavo 11 metrų baudinį, ir „Arsenal“ situacija tapo nepavydėtina.

Danny Welbeckas 79-ą minutę po grubios vartininko klaidos rezultatą sušvelnino, tačiau tašką rungtynėse padėjo Kieranas Dowellas, dar kartą kamuolį į „Arsenal“ vartus pasiųsdamas nuo 11 metrų žymos.

Treniruojamas Arsene'o Wengero „Arsenal“ pasirodymą trečiame FA taurės etape baigė pirmą kartą. Taip anksti kanonieriai iškrito pirmą kartą nuo 1996 metų.

„Nottingham Forest“ tapo pirmąja žemesnio diviziono komanda nuo 1908 metų, kuri FA taurės varžybose pasiuntė 4 įvarčius į „Arsenal“ vartus.

E.Lichajus, 29-erių gynėjas iš JAV, pirmą kartą karjeroje pelnė du įvarčius per vienerias rungtynes.

Kitas Londono klubas „Tottenham Hotspur“ namuoe 3:0 nugalėjo „AFC Wimbledon“ ir į kitą etapą iškopė.

„West Ham United“ turės peržaisti rungtynes su „Shrewsbury Town“, nes susitikimą išvykoje baigė lygiosiomis 0:0.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius