Anglijos FA taurėje – puikus „Manchester City“ sugrįžimas ir „Liverpool“ pergalė

Šeštadienį Anglijoje buvo sužaista dvylika FA taurės ketvirtojo etapo susitikimų, po kurių į penktą raundą pateko 8 iš 9 Anglijos „Premier“ lygos klubų.
Sergio Aguero
Sergio Aguero / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Graži kova vyko Mančesteryje, kur vietos „Manchester City“,  po pirmojo kėlinio atsilikdamas 0:2, sugebėjo 4:2 įveikti „Watford“ komandą.

Svečius į priekį išvedė Fernando Forestieri ir Troy Deeney įvarčiai 21-ąją ir 30-ąją minutėmis.

Antrasis kėlinys jau priklausė šeimininkams. Po traumos į aikštę neseniai sugrįžęs Sergio Aguero įmušė tris įvarčius (60, 79 ir 90 minutėmis), o kartą pasižymėjo Aleksandras Kolarovas (87 min.).

Į kitą etapą taip pat pateko „Premier“ lygoje žaidžiantys „Everton“, „Liverpool“, „Swansea“, „Sunderland“, „Cardiff“, „Southampton“ ir „Hull“ klubai. Vienintelis „Crystal Palace“ turėjo pripažinti „Wigan“ pranašumą.