Publikuota: 2013 gruodžio 1d. 17:26

Anglijos futbolo čempionas „Manchester United“ ir toliau barsto taškus

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Wayne'as Rooney pelnė du įvarčius, tačiau nugalėti „Manchester United“ ekipai nepasisekė

Sekmadienio popietę Londono „White Hart Lane“ stadione buvo žaidžiamas pagrindinis 13-ojo „Premier“ lygos turo susitikimas.

Du taškus prarado aštuntą vietą užimantis čempionas „Manchester United“ (22 tšk.), sekmadienį mačą Londone su devintoje pozicijoje esančia „Tottenham Hotspur“ (21 tšk.) vienuolike baigęs lygiosiomis 2:2 (1:1).

Rungtynių pradžia geriau susiklostė šeimininkams, kurie 18-ąją minutę išsiveržė į priekį po Kyle'o Walkerio baudos smūgio.

Persvaros „Spurs“ ekipa išlaikyti nesugebėjo. 32-ąją minutę po to paties K.Walkerio grubios klaidos gynyboje pasižymėjo Wayne'as Rooney.

Antrojo kėlinio pradžioje į priekį ir vėl išsiveržė A.Villas-Boaso auklėtiniai. Tolimu smūgiu vilčių Davidui De Gea nepaliko saugas Sandro.

Šįkart „Spurs“ persvarą išlaikė dar trumpiau – vos po trijų minučių W.Rooney realizavo 11 metrų baudinį, kurį „raudoniesiems velniams“ uždirbo Danny Welbeckas.

Artėjant rungtynių pabaigai daugiau atakavo „Tottenham“ ekipa, tačiau varžovų gynybos jai pralaužti nepavyko ir abi komandos pasidalino po tašką.

Dvidešimties komandų turnyre pirmauja Londono „Arsenal“ (31 tšk.) klubas, o antrąją-ketvirtąją vietas su 24 taškais dalijasi „Liverpool“, Londono „Chelsea“ ir „Everton“ futbolininkai.

Anglijos futbolo lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Crystal Palace“ 13 2 1 10 7:22 7

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 10 įvarčių – Sergio Aguero („Manchester City“).