Anglijos futbolo čempionatas: „Liverpool“, „Tottenham“ pergalės ir „Manchester City“ lygiosios (rezultatai)

Aukščiausioje Anglijos futbolo lygoje („Premier“) trečiadienį buvo žaidžiami likę šeši 25-ojo turo susitikimai. Svarbius du taškus kovoje dėl čempiono titulo prarado „Manchester City“ futbolininkai, o „Liverpool“ ir Londono „Tottenham“ šventė pergales.
Luisas Suarezas džiaugiasi debiutiniu įvarčiu Liverpulio ekipoje.
Luisas Suarezas džiaugiasi debiutiniu įvarčiu Liverpulio ekipoje. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Viename iš jų, vykusiame Birmingeme, vietos „Birmingham City“ ir svečių „Manchester City“ ekipos futbolininkai sužaidė lygiosiomis 2:2 (1:2).

„Manchester City“ labai sėkmingai pradėjo Birmingeme rungtynes, mat jau ketvirtąją minutę puolėjas Carlosas Tevezas tiksliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Nepaisant to, 23 minutę „Birmingham City“ puolėjas Nikola Žigičius, kuris sausį tik per plauką nepersikėlė į Ispaniją, rezultatą išlygino.

Iki pirmojo kėlinio pagrindinio laiko pabaigos likus keturioms minutėms, „Manchester City“  gynėjas Aleksandaras Kolarovas puikiu baudos smūgiu vėl išvedė svečius į priekį. Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi.

Antrojoje rungtynių dalyje tiek vienos, tiek kitos ekipos žaidėjai turėjo savo progų. 77 minutę „Manchester City“ suklydo savo baudos aikštelėje ir užsidirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį be didesnio vargo realizavo priešininkas Craigas Gardneris. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo paskutinis mačo įvartis.

Du taškus praradęs „Manchester City“ (46 tšk.) klubas liko trečiojoje „Premier“ lygos vietoje. Nuo pirmaujančios „Manchester United“ (54 tšk.) ekipos jis atsilieka 8 taškais. Be to, „Manchester City“ yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Kitame mače „Liverpool“ klubas rezultatu 2:0 (0:0) įveikė „Stoke City“ ekipą. Įvarčius nugalėtojams pelnė saugas Raulis Meirelesas ir tik sausio mėnesį atvykęs puolėjas Luisas Suarezas, kuriam tai buvo debiutas naujoje komandoje. „Liverpool“ (35 tšk.) po šios pergalės išliko septintoje pozicijoje.

Taip pat įvarčius savo debiutinėse rungtynėse pelnė Robbie Keane'as, kurį Londono „West Ham“ išsinuomojo iš Londono „Tottenham“ ir Danielis Sturridge'as, kurį „Bolton“ išsinuomojo iš Londono „Chelsea“.