Anglijos futbolo čempionatas: Londono „Arsenal“ pirmavo 4:0, bet nelaimėjo (rezultatai, video)

Aukščiausioje Anglijos futbolo lygoje („Premier”) šeštadienį vyko tikras įvarčių lietus. Jis ne kaip baigėsi Londono „Arsenal” klubui, kuris turėdamas keturių įvarčių pranašumą jį iššvaistė ir su „Newcastle” sužaidė lygiosiomis 4:4.
„Arsenal“ ir „Newcastle“ mačas pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis.
„Arsenal“ ir „Newcastle“ mačas pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Arsenal” iki 26–osios minutės jau buvo pelnę keturis įvarčius be atsako. Londono miesto gretose po kartą pasižymėjo Theo Walcottas ir Johanas Djourou bei du kartus kamuolį į vartus siuntė Robinas van Persie.

Vis tik antrasis mačo kėlinys svečiams prasidėjo ne kaip – 50–ą minutę iš aikštės už raudoną kortelę buvo pašalintas Abou Diaby. Toks teisėjo sprendimas suteikė ne tik kiekybinį pranašumą „šarkoms”, bet ir psichologinį atsigavimą.

Tuo šeimininkai pasinaudojo tikrai puikiai, mat iki mačo pabaigos jie pelnė keturis įvarčius ir iškovojo lygiąsias. Du kartus vienuolikos metrų baudinius šeimininkų gretose realizavo Joey Bartonas, o po kartą įvarčius mušė Leonas Bestas ir Cheikas Tiote.

Tuo tarpu dar viena drama vyko Liverpulyje, kur vietos „Everton” namuose rezultatu 5:3 palaužė „Blackpool” futbolininkus. Verta paminėti, kad net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Luisas Saha.