2012 08 18 /19:42

Anglijos futbolo čempionatas startavo „Liverpool“ sutriuškinimu ir „Arsenal“ lygiosiomis

Trenerį pakeitęs ir ambicijų sugrįžti į didįjį ketvertą neslepiantis „Liverpool“ futbolo klubas Anglijos futbolo čempionato starte gavo skaudų antausį.
Brendanas Rodgersas prie „Liverpool“ vairo startavo skaudžiu pralaimėjimu.
Brendanas Rodgersas prie „Liverpool“ vairo startavo skaudžiu pralaimėjimu. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeštadienį „Liverpool“ ekipa išvykoje 0:3 (0:1) buvo sutriuškintas „West Bromwich Albion“ vienuolikės.

Pirmasis pavojaus varpas „Liverpool“ suskambo pirmojo kėlinio pabaigoje, kai pasižymėjo Z.Gera (43 min.). Padėtis dar labiau komplikavosi 58 minutę, kai raudonąją kortelę prieš save išvydo D.Aggeris.

Nors WBA pirmuoju šansu nuo 11 metrų baudinio žymos nepasinaudojo – suklydo S.Longas (60 min.), netrukus dar kartą nuo 11 m baudinio žymos antrąjį įvartį pelnė P.Odemwingie (64 min.).

Galutinį tašką rungtynėse padėjo iš Londono „Chelsea“ išsinuomotas „West Bromwich Albion“ puolėjas R.Lukaku (77 min.).

Slogiai čempionatą pradėjo ir kitas prie lyderių priskiriamas klubas – Londono „Arsenal“. Prieš kelias dienas rezultatyviausią praėjusio sezono futbolininką Robiną van Persie pardavęs „Arsenal“ namuose nesugebėjo įveikti „Sunderland“ klubo – 0:0.

Įspūdingai pirmenybes pradėjo Londono „Fulham“, namuose net 5:0 nepasigailėjęs „Norwich“, ir „Swansea“ – išvykoje tokiu pačiu rezultatu 5:0 sutraiškiusi pinigų naujokams vasarą negailėjusį QPR klubą.

Pergalingai į „Permier“ lygą sugrįžo „West Ham United“ klubas, o „Reading“ – lygiosiomis.

Švieslentė

„Arsenal“ 0 0 „Sunderland“

„West Bromwich“ 3 0 „Liverpool“
43‘ [1 – 0] Z.Gera
64‘ [2 – 0] P.Odemwingie (iš 11 m baudinio)

„Newcastle“ 2 1 „Tottenham“
55' [1 - 0] D. Ba
80' [2 - 1] H.B. Arfa (iš 11 m baudinio)
76' [1 - 1]  J. Defoe