Anglijos futbolo čempionate – „Arsenal“ pergalė ir „Liverpool“ lygiosios (rezultatai)

Anglijos futbolo čempionate toliau žaidžiamos 27–ojo turo rungtynės. Nesunkią pergalę namuose iškovojo Londono „Arsenal” ekipa, kuri rezultatu 2–0 nugalėjo „Wolves” komandą.
„Arsenal“ – „Wolves“ rungtynių akimirka
„Arsenal“ – „Wolves“ rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Abu įvarčius šiose rungtynėse nugalėtojams pelnė puolėjas iš Olandijos Robinas van Persie. Ši pergalė „Gunners” ekipai leido labiau atitrūkti nuo trečioj vietoje esančio „Manchester City” klubo.

Kitose rungtynėse „Liverpool” komanda prarado du svarbius taškus kovoje dėl ketvirtosios vietos turnyrinėje lentelėje. Šį vakarą Liverpulio komanda lygiosiomis 1–1 sužaidė su „Wigan”

„Liverpool” komanda į priekį išsiveržė 24–ą minutę, kai pasižymėjo saugas Raulis Meirelesas, tačiau 65–ą minutę rezultatą išlygino „Wigan” žaidėjas Steve'as Gohouri.

Kaip jau rašėme, Mančesterio derbyje „United“ 2:1 įveikė „City“.

Tuo metu pergalę iš savo rankų išleido „West Bromwich” klubas, kuris pirmaudamas trijų įvarčių persvara prieš Londono „West Ham” ekipą nesugebėjo laimėti. Šis mačas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3–3.

Kiti rezultatai:

„Arsenal” 2 – 0 „Wolves”
16' [1 – 0] Robin van Persie
56' [2 – 0] Robin van Persie

„Liverpool” 1 – 1 „Wigan”
24' [1 – 0] Raul Meireles
65' [1 – 1] Steve Gohouri

„West Bromwich” 3 – 3 „West Ham”
3' [1 – 0] Graham Dorrans
8' [2 – 0] Jerome Thomas
32' [3 – 0] Winston Reid (į savus vartus)
51' [3 – 1] Demba Ba
58' [3 – 2] Carlton Cole
83' [3 – 3] Demba Ba

„Birmingham City” 1 – 0 „Stoke City”
90' [1 – 0] Nikola Zigic

„Blackburn” 0 – 0 „Newcastle

„Blackpool” 1 – 1 „Aston Villa”
10' [0 – 1] Gabriel Agbonlahor
14' [1 – 1] Elliot Grandin

„Sunderland” 1 – 2 „Tottenham”
11' [1 – 0] Asamoah Gyan
44' [1 – 1] Michael Dawson
57' [1 – 2] Niko Kranjcar