Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Anglijos futbolo čempionate „Arsenal“ pralaimėjo per 5 minutes

Skaudų pralaimėjimą Anglijos futbolo čempionate („Premier“ lygoje) pirmadienį patyrė Londono „Arsenal“ klubas, išvykoje sostinės derbyje jau per teisėjo pridėtą laiką 1:2 (1:0) nusileidusi „Fulham“ vienuolikei.
„Fulham“ futbolininkų džiaugsmas.
„Fulham“ futbolininkų džiaugsmas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečiai dominavo pirmajame kėlinyje, tačiau savo pranašumą sugebėjo paversti tik vienu įvarčiu – smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Laurientas Koscielny. Kaip paaiškėjo po pertraukos, to buvo per mažai.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė jau „Fulham“ komanda. Iš pradžių Philippe'ui Senderosui ir Clintui Dempsey pritrūko tikslumo, o „Arsenal“ situacija komplikavosi 78 minutę, kuomet antrą geltonąją kortelę prieš save išvydo gynėjas Johanas Djourou.

„Fulham“ tuo pasinaudojo: 85 minutę Steve'as Sidwellas išlygino santykį, o dramatišką pergalę paskutinėmis minutėmis išplėšė Bobby Zamora.

F.Lampardas išplėšė pergalę „Chelsea“

Dramatišką pergalę iškovojo dėl vietos stipriausiųjų ketverte kovojantis Londono „Chelsea“ klubas, išvykoje 2:1 (0:0) įveikęs „Wolverhmapton“.

Svečiai pirmavo po Ramireso įvarčio, bet 84 minutę „Wolverhampton“ puolėjas Stephenas Wardas rezultatą išlygino ir atrodė, kad ekipos pasidalins po tašką.

Visgi 89 minutę po puikaus Ashley Cole'o perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į tinklą pasiuntė bei pergalę išplėšė „Chelsea“ veteranas Frankas Lampardas.

Šeimininkai turėjo paskutinę galimybę išsigelbėti, tačiau per teisėjo pridėtą laiką Kevino Doyle'o smūgį galva atrėmė vartininkas Petras Cechas.

„Blackburn“ stebuklai išblėso

Du įvarčius pelnęs Peteris Crouchas lėmė „Stoke“ pergalę 2-1 prieš „Blackburn“ ekipą, kuri nesugebėjo pasinaudoti įkvėpimu po sensacingos savaitgalio pergalės prieš „Manchester United“.

„Blackburn“ vienuolikė turėjo progų, tačiau Chriso Sambos smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį, o vėliau teisėjas abejotinoje situacijoje neįskaitė įvarčio.

Tuo „Stoke“ pasinaudojo ir 17 minutę Crouchas po Deano Whiteheado perdavimo pasiuntė kamuolį į tinklą. Antrą įvartį anglas pelnė po Matthew Etheringtono perdavimo, o Davido Goodwillie tikslus smūgis šeimininkų nebeišgelbėjo.

Švieslentė

Birmingemo „Aston Villa“ 0 2 „Swansea“
  5' [0 – 1] N.Dyeris
47' [0 – 2] W.Routledge'as
„Blackburn“ 1 2 „Stoke“
70' [1 – 2] D.Goodwillie'is 17' [0 – 1] P.Crouchas
45' [0 – 2] P.Crouchas
Londono „Queens Park Rangers“ 1 2 „Norwich“
11' [1 – 0] J.Bartonas
36' iš aikštės pašalintas J.Bartonas
42' [1 – 1] A.Pilkingtonas
83' [1 – 2] S.Morisonas
„Wolverhampton“ 1 2 Londono „Chelsea“
84' [1 – 1] S.Wardas 54' [0 – 1] Ramiresas
89' [1 – 2] F.Lampardas
Londono „Fulham“ 2 1 Londono „Arsenal“
85' [1 – 1] S.Sidwellas
90' [2 – 1] B.Zamora
21' [0 – 1] L.Koscielny
78' iš aikštės pašalintas J.Djorou