Anglijos futbolo čempionate – dar viena „Arsenal“ pergalė paskutinę minutę

Londono „Arsenal“ išplėšė dar vieną svarbią pergalę Anglijos futbolo čempionate.
Mačo didvyriu tapo Thomasas Vermaelenas.
Mačo didvyriu tapo Thomasas Vermaelenas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Arsenal

Vienintelėse vėlų pirmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Arsene'o Wengero auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 2:1 (1:1) privertė pasiduoti „Newcastle“ klubą.

Svečiai pirmavo po Hatemo Ben Arfos (14 min.) įvarčio, tačiau vos po minutės rezultatą išlygino „Arsenal“ puolimo lyderis Robinas van Persie (15 min.). Olandui tai buvo jau 33-iasis įvartis visuose turnyruose šiame sezone.

„Arsenal“ ir toliau kūrė progas, tačiau kamuolys niekaip neatsidurdavo vartuose. Ir tik teisėjo pridėto laiko minutę pergalę išplėšė į puolimą atskubėjęs šeimininkų gynėjas Thomasas Vermaelenas (90+4 min.).

„Arsenal“ (52 tšk.) po šios pergalės išsaugojo ketvirtąją turnyro lentelės vietą, garantuojančią teisę kitą sezoną varžytis UEFA Čempionų lygoje. Nuo trečią vietą užimančio Londono „Tottenham“ (53 tšk.) komandas skiria taškas, o nuo penktoje žengiančio Londono „Chelsea“ (49 tšk.) – trys.

„Newcastle“ (44 tšk.) lieka šeštas, o pirmauja su Mančesterio klubai – „Manchester United“ (67 tšk.) ir „Manchester City“ (66 tšk.).