2011 12 03 /2011 12 04

Anglijos futbolo čempionate – triuškinančios „Manchester City“, „Arsenal“ ir „Chelsea“ pergalės

Anglijos futbolo čempionate („Premier“ lygoje) šeštadienį triuškinamas pergales iškovojo favoritai – „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“, „Chelsea“, „Tottenham“ bei „Manchester United“ klubai.
„Manchester City“ nemažina apsukų.
„Manchester City“ nemažina apsukų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ įmušė 5 įvarčius

Ir toliau varžovus triuškina lyderis „Manchester City“ klubas, kuris šeštadienį namuose net 5:1 sudorojo vidutiniokę „Norwich“ vienuolikę.

Šeimininkai į priekį išsiveržė po 13-ojo tikslaus Sergio Aguero smūgio šiame sezone, o po pertraukos persvarą įspūdingu baudos smūgiu padvigubino Samiras Nasri. Trečią „Manchester City“ įvartį įmušė Yaya Toure, o į svečių paguodos įvartį – tikslų Steve'o Morisono smūgį galva, sušvelninusį rezultatą iki 3:1, mačo pabaigoje atsakė Mario Balotelli bei Adamas Johnsonas.

„Tottenham“ laimėjo šeštą kartą iš eilės

Šeštą kartą iš eilės pirmenybėse laimėjo Londono „Tottenham“ komanda, 3:0 įveikusi vieną autsaiderių „Bolton“.

Garethas Bale'as įmušė pirmąjį įvartį, o netrukus „Bolton“ situacija komplikavosi dar labiau, kai už grubią pražangą raudoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Gary Cahillas.

Aaronas Lennonas ir Jermaine'as Defoe po pertraukos įtvirtino pranašumą.

„Chelsea“ prisiminė pergalių skonį

Iš nesėkmių liūno kapstosi Londono „Chelsea“ ekipa, išvykoje net 3:0 nugalėjusi tarp keturių stipriausių komandų žengusį „Newcastle“.

Svečiai dominavo pirmajame kėlinyje ir galėjo į priekį išsiveržti jau 14 minutę, tačiau teisėjo skirto 11 metrų baudinio nerealizavo Frankas Lampardas – jo smūgį atrėmė vartininkas Timas Krulas.

Arti tikslo ne sykį buvo ir puolėjas Danielis Sturridge'as, tačiau kartą pataikė į virpstą, o kiti smūgiai buvo netikslūs arba atmušti vartininko. Tiesa, puikią galimybę vėjais paleido ir „Newcastle“ – į vartų konstrukciją smūgiavo Demba Ba. Galiausiai 38 minutę Didier Drogba puikiu smūgiu galva išvedė Londono klubą į priekį.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – atakavo jau „Newcastle“, tačiau pralaužti „Chelsea“ gynybos šeimininkams taip ir nepavyko. Londono ekipa už tai nubaudė šeimininkus ir prieš pat pabaigą įmušė dar du įvarčius – pasižymėjo Salomonas Kalou ir Sturridge'as.

„Arsenal“ sutriuškino „Wigan“

Solidžią pergalę išvykoje iškovojo ir Londono „Arsenal“ vienuolikė. Arsene'o Wengero auklėtiniai net 4:0 sutriuškino „Wigan“.

Pirmajame kėlinyje du įvarčius svečiams įmušė M.Arteta ir T.Vermaelenas, o antrajame – po vieną pridėjo Gervinho ir rezultatyviausias pirmenybių futbolininkas Robinas Van Persie.

„Manchester United“ palaužė „Aston Villą“

Paskutiniame Anglijos futbolo čempionato mače šeštadienį pirmenybių nugalėtojos titulą ginanti „Manchester United“ vienuolikė išvykoje 1:0 nugalėjo Birmingemo „Aston Villą“.

Vienintelį susitikimo įvartį įmušė gynėjas Philas Jonesas.

„Manchester United“ pergalę apkartino vieno iš lyderių puolėjo Javiero Hernandezo trauma. „Aston Villa“ gretose susižeidė ir mačo nebaigė net du žaidėjai – vartininkas S.Givenas ir J.Jenasas.

Švieslentė

„Newcastle“ 0 3 Londono „Chelsea“
  38' [0 – 1] D.Drogba
89' [0 – 2] S.Kalou
90' [0 – 3] D.Sturridge'as
14' F.Lampardas nerealizavo 11 metrų baudinio
„Blackburn“ 4 2 „Swansea“
20' [1 – 0] Yakubu
45' [2 – 1] Yakubu
57' [3 – 1] Yakubu
82' [4 – 2] Yakubu (iš 11 m baudinio)
35' [1 – 1] L.Lita
66' [3 – 2] L.Moore
81' iš aikštės pašalintas J.Allenas
„Manchester City“ 5 1 „Norwich“
32' [1 – 0] S.Aguero
51' [2 – 0] S.Nasri
68' [3 – 0] Y.Toure
88' [4 – 1] M.Balotelli
90' [5 – 1] A.Johnsonas
81' [3 – 1] S.Morisonas
„Queens Park Rangers“ 1 1 „West Bromwich“
20' [1 – 0] H.Helgusonas 81' [1 – 1] S.Longas
Londono „Tottenham“ 3 0 „Bolton“
7' [1 – 0] G.Bale'as
50' [2 – 0] A.Lennonas
61' [3 – 0] J.Defoe
18' iš aikštės pašalintas G.Cahillas
„Wigan“ 0 4 Londono „Arsenal“
  28' [0 – 1] M.Arteta
29' [0 – 2] T.Vermaelenas
61' [0 – 3] Gervinho
79' [0 – 4] R.van Persie
„Aston Villa“ 0 1 „Manchester United“
  20' [0-1] Ph.Jonesas

Po šių rungtynių padėtis turnyrinės lentelės viršuje nepasikeitė - pirmauja „Manchester City“ (38 tšk.) ir „Manchester United“ (33 tšk.) klubai, o jiem ant kulnų lipa „Tottenham“ (31 tšk.).