Anglijos futbolo lyga: du Torreso įvarčiai lėmė „Liverpool“ pergalę prieš „Chelsea“ (visi rezultatai, nuotraukos, video)

Savaitgalį vykusiame 11-ajame Anglijos futbolo čempionato („Premier“) ture „Liverpool“ namuose 2:0 (2:0) ant menčių parvertė pirmenybių lyderę Londono „Chelsea“ ekipą ir iškovojo jua trečią pergalę iš eilės.
F.Torreso džiaugsmas. / „Scanpix“ nuotr.

Tragiškai sezoną pradėjusiam, bet pastaruoju metu įsibėgėjančiam „Liverpool“ klubui abu įvarčius pelnė ispanas Fernando Torresas. Puolėjas pasižymėjo pirmame kėlinyje – 11-ą ir 45-ą minutėmis.

Po trečios pergalės iš eilės „Liverpool“ ekipa su 15 taškų šoktelėjo į 9-ą rikiuotės vietą. Tuo tarpu antrą nesėkmę patyrusi „Chelsea“ (25 tšk.) išsaudojo vienvaldės lyderės poziciją.

Šeštą pergalę Anglijos futbolo lygos vienuoliktojo turo rungtynėse iškovojo ir į antrą vietą dvidešimties komandų turnyre pakilo šalies vicečempionas „Manchester United“ klubas.

„Machester United“ futbolininkai šeštadienį namuose 2:1 (1:0) įveikė „Wolverhampton Wanderers“ vienuolikę ir, surinkę 23 taškus, iki dviejų taškų sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio bei čempiono titulą ginančio Londono „Chelsea“ klubo.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Ji-Sung Parkas (45 ir 90+3 min.), o svečių gretose pasižymėjo Sylvainas Ebanksas-Blake'as (66 min.).

Trečią poziciją dalijasi po 20 taškų surinkę Londono „Arsenal“ ir „Manchester City“ klubai. „Arsenal“ sekmadienį namuose netikėtai 0:1 (0:1) pralaimėjo „Newcastle United“, o „Manchester City“ svečiuose 2:0 (2:0) įrodė savo pranašumą prieš „West Bromwich Albion“ vienuolikę.

„Newcastle United“ (17 tšk.) vienintelį įvartį pelnė A.Carrolas (45 min.), o „Manchester City" gretose pasižymėjo M.Balotelli. Italas 20-ą ir 26-ą minutėmis pelnė du įvarčius, o 63-iąją buvo pašalintas iš aikštės.