Anglijos futbolo lyga: „Liverpool“ košmaras tęsiasi (video, nuotraukos)

Dešimtą pergalę penkioliktose Anglijos futbolo lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir trečią vietą dvidešimties komandų turnyre susigrąžino Londono „Arsenal“ (31 tšk.) komanda.
„Arsenal“ ir „Liverpool“ dvikova
„Liverpool“ nepadėjo ir pasveikęs komandos kapitonas Stevenas Gerrardas (kairėje). / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį paskutinėse šešioliktojo turo rungtynėse svečiuose „Arsenal“ futbolininkai 2:1 (0:1) įveikė „Liverpool“ (24 tšk.) vienuolikę. Pastarųjų pralaimėjimų košmaras tęsiasi.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Dirko Kuyto (41 min.) įvarčio, tačiau antro kėlinio pradžioje (50 min.) „Liverpool“ žaidėjas Glenas Johnsonas nukreipė kamuolį į savuosius vartus, o pergalingą įvartį svečiams pelnė Andrejus Aršavinas (58 min.).

„Pirmajame kėlinyje rungtyniavome tikrai labai gerai. Tačiau įvartis į savo vartus viską pakeitė. Pradėjome klysti lygioje vietoje. Antras kėlinys buvo visiškai kitoks, – po dar vieno pralaimėjimo nesėkmės priežasčių ieškojo didžiulės kritikos pastaruoju metu sulaukiantis „Liverpool“ treneris Rafaelis Benitezas. – Mūsų tikslas išlieka tas pats – užimti ne žemesnę nei ketvirtą vietą. Iki čempionato pabaigos liko dar daug rungtynių, todėl neturime nuleisti rankų.“

Po šios nesėkmės, kuri vienu iš favoritų laimėti čempionatą prieš sezoną laikytam Liverpulio klubui buvo jau šeštoji, „Liverpool“ čempionato rikiuotėje su 24 taškais išliko 7-oje vietoje.

„Liverpool“ prieš šias rungtynes jautė didžiulį spaudimą laimėti ir nutraukti tą nesėkmių seriją. Pirmame kėlinyje jie žaidė tikrai gerai ir mus pasisekė, jog atsilikome tik vienu įvarčiu. Tačiau po pertraukos mano auklėtiniai parodė charakterį. Didžiuojuosi jais. Ką pasakiau per pertrauką, kad žaidimas taip pasikeitė? Paslaptis. Tai, ką pasakau persirengimo kambaryje, ten ir lieka“, – auklėtinių žaidimu antrame kėlinyje buvo patenkintas „Arsenal“ treneris Arsene'as Wengeras.

Čempionate pirmauja Londono „Chelsea“ (37 tšk.) klubas, trimis taškais lenkiantis nugalėtojos titulą ginančią „Manchester United“ komandą.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

20. „Portsmouth“              16  3 2 11 14:24 11

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas – 13 įvarčių – Didier Drogba (Londono „Chelsea“).