2012 02 04 /21:40

Anglijos futbolo pirmenybėse Londono „Arsenal“ pasityčiojo iš lygos autsaiderių

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos septynerios rungtynės. Įspūdingą pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, namie net 7:1 pažeminęs priešpaskutinėje vietoje žengiančią „Blackburn“ ekipą.
Įvarčiu džiaugiasi Mikelis Arteta
Įvarčiu džiaugiasi Mikelis Arteta / Scanpix/AP nuotr.
Temos: 1 Londono Arsenal

Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė puikią sportinę formą demonstruojantis Robinas van Persie, du – 18-metis talentas Alexas Oxlade'as-Chamberlainas, po vieną – Mikelis Arteta ir legendinis Thierry Henry.

Šeimininkai anksti įsiveržė į priekį, bet lengvos kovos tikėtis negalėjo, mat Mortenas Gamstas Pedersenas baudos smūgiu atstatė pusiausvyrą.

Visgi dar iki pertraukos „kanonieriai“ įgijo dviejų įvarčių pranašumą, o „Blackburn“ liko mažumoje, mat už grubų bandymą abiem kojomis perimti kamuolį iš aikštės buvo pašalintas gynėjas Gaelis Givetas. Įdomu tai, kad palikdamas aikštę futbolininkas atsiprašė varžovų trenerio Arsene'o Wengero.

Tad antrasis kėlinys tebuvo formalumas: „Arsenal“ nepasigailėjo varžovų ir įmušė dar keturis įvarčius, nustumdami varžovus į paskutinę vietą lygoje pagal praleistus įvarčius.

Londono „Arsenal“ 7 – 1 „Blackburn“
2' [1 – 0] R.van Persie
32' [1 – 1] M.Gamst Pedersenas
38' [2 – 1] R.van Persie
40' [3 – 1] A.Oxlade-Chamberlainas
51' [4 – 1] M.Arteta
54' [5 – 1] A.Oxlade-Chamberlainas
61' [6 – 1] R.van Persie
90' [7 – 1] T.Henry
43' iš aikštės pašalintas G.Givetas („Blackburn“)