Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 12 08, 14:58

Anglijos gynėjas siunčia žinutę K.Mbappe: raudono kilimo nebus

Kyle'as Walkeris patikino, kad raudono kilimo Prancūzijos lyderiui Kylianui Mbappe pasaulio čempionato ketvirtfinalyje nepaties.

„Manchester City“ krašto gynėjas K.Walkeris turės didžiulę ir itin svarbią užduotį ketvirtfinalyje tarp Anglijos ir Prancūzijos – sustabdyti K.Mbappe, jau pelniusį penkis įvarčius.

Anksčiau šie vyrai aikštėje buvo susitikę triskart, K.Walkerio komanda laimėjo du iš šių mačų.

„Suprantu, ką turiu padaryti – jį sustabdyti. Tikriausiai tai lengviau pasakyti nei padaryti, bet aš savęs nenuvertinu. Jau esu prieš jį žaidęs, esu žaidęs prieš daug puikių futbolininkų per savo karjerą Anglijos rinktinėje ir klubuose.

Privalau su juo elgtis taip, lyg tai būtų eilinės rungtynės. Žinoma, dėmesio reikės skirti daug, aš jį gerbiu, bet tos pagarbos negali būti per daug. Jis žais prieš Angliją, kuri taip pat gali jam pridaryti problemų. Taip, rungtynės bus sunkios, bet vienas žaidėjas niekad nepasiekia rezultato.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kylianas Mbappe
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Kylianas Mbappe

„Šios rungtynės nėra Anglija prieš Mbappe, – tęsė K.Walkeris. – Gerbiame jį, jis geras žaidėjas, yra geros formos, bet aš jam raudono kilimo nepatiesiu, nepasakysiu, kad bėgtų ir muštų įvarčius. Atstovauju savo šaliai pasaulio čempionato ketvirtfinalyje ir tai daug ką pasako. Jei pralaimėsime, važiuosime namo.“

32-jų gynėjas nenorėjo daug kalbėti apie gandus, esą ruošiasi pasitraukti iš Anglijos rinktinės po pasaulio čempionato.

„Nežiūriu toli į ateitį. Patikinsiu jus, kad žaisiu rinktinėje kaip įmanoma ilgiau“, – sakė K.Walkeris.

Anglijos rinktinės treniruotėje dėl traumos nedalyvavo Declanas Rice'as, taip pat Callumas Wilsonas. Raheemas Sterlingas turėtų sugrįžti į Katarą – puolėjas buvo išvykęs namo pas šeimą po ginkluoto apiplėšimo namuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką