Anglijos ir Ispanijos čempionų dvikovoje triumfavo „Barcelona“

Tarptautinės čempionų taurės rungtynėse Stokholme „Barcelona“ 4:2 nugalėjo Anglijos čempionus „Leicester City“.
Luisas Suarezas ir Lionelis Messi
Luisas Suarezas ir Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau po pirmojo kėlinio Katalonijos klubas pirmavo 3:0. Dublį atliko Muniras El Haddadi. Dar vieną įvartį pridėjo Luisas Suarezas.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą sušvelnino Ahmedas Musa. 66-ąją minutę futbolininkas mušė antrą įvartį ir sugrąžino intrigą.

84-ąją minutę Ispanijos čempionų pranašumą padidino Rafa Mújica.

„Barcelona“ vertėsi be atostogaujančių Gerardo Pique, Ivano Rakitičiaus, Andreso Iniestos, Jordi Albos, Thomo Vermaeleno, Claudio Bravo, Marc-Andre Ter Stegeno, Samuelio Umtiti ir Lucaso Digne.

Pirmose priešsezonio rungtynėse „Barcelona“ 3:1 nugalėjo Glazgo „Celtic“.

Šeštadienį Katalonijos klubas susitiks su „Liverpool“.